Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 6 / 33 Next

Zuzler

#101 ·

2 likes
Herbata owocowa z cukrem, calutkie pół litra i jeszcze pomarańczka - to jest coś.

djsenter

#102 ·

@MaRolk miałem tak z czarniną, mmmm
Senter San

djdenismusic

#103 ·

1 likes
Jak ja dawno nie żarłem dobrego tatara. Chyba trzeba by w końcu podnieść swoje 4 literska, i ogarnąć jakiś okuratne tatarczysko z grzybkami, ogóreczkiem, cybulko bożo,, i oczywiście dobrze przyprawiony solą z pieprzu XD
No... O ile oczywiście dożyję ;)

Agata.d

#104 ·

Ja próbowałam tatara i kompletnie mi nie leży. I nie chodzi o to, że jest tam surowe mięsą. Po prostu tak mi to smakuje, jakbym jadła kotleta mielonego na surowo. Serio.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

skrzypenka

#105 ·

Ja nie lubię.


-- (Agata.d):
Ja próbowałam tatara i kompletnie mi nie leży. I nie chodzi o to, że jest tam surowe mięsą. Po prostu tak mi to smakuje, jakbym jadła kotleta mielonego na surowo. Serio.

--
Große Operndiva?

Monte

#106 ·

3 likes
Słuchajcie, może i nie jest to powód do pochwał, ale mnie cieszy. Wczoraj rozmawiałam z moim nauczycielem gitary o tonacjach, dźwiękach i tego typu sprawach i uświadomił mi, że mam słuch absolutny. Wcześniej myślałam, że to, że potrafię, nazwijmy to usłyszeć i wyciągnąć dźwięki z otoczenia, wiąże się bardziej z tym, że mam słuch muzyczny, o czym wiedziałam przecież od dawna. Ale słuch absolutny? Ja? No w życiu bym na to nie wpadła. A tu się okazało, że jednak go posiadam.
Give me a sign.

Agata.d

#107 ·

2 likes
Jeszcze tylko dziś i jutro do pracy i wolne. Matko, cieszę się, że mam wolne weekendy ostatnio. Szkoda tylko, że jutro na popołudnie idę, ale nie można mieć wszystkiego.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

matid25

#108 ·

2 likes
Zapowiada się fajny weekend nie mogę się doczekać :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

MarOlk

#109 ·

6 likes
Jeszcze tak nie było żeby 16 lutego na krótkim rękawku sobie można było siedzieć na balkonie ogrzewany wiosenno-zimowym słonkiem. I jeszcze pierwsze ptaki ćwierkające...

Monte

#110 ·

Ja też słyszałam dzisiaj przez okno jakiegoś ćwierkającego ptaszka.
Give me a sign.

Agata.d

#111 ·

2 likes
Ja ostatnio często słyszę ptaszki jak jadę do pracy. Kto wie może niedługo będę wiosenną kurtkę wyciągać?
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

skrzypenka

#112 ·

4 likes
pooodpisałam umowę w pracyyyy, jestem uczycielka z Taplarów. xd
Große Operndiva?

Agata.d

#113 ·

W koycu wolne. Co prawda tylko dwa dni, ale zawsze.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

MarOlk

#114 ·

1 likes
Gratulacje. Ale na Kaziuka uważaj, bo chamidło przez okno podgląda :P
-- (skrzypenka):
pooodpisałam umowę w pracyyyy, jestem uczycielka z Taplarów. xd

--

skrzypenka

#115 ·

-o baaa, ogląda, a jak zazdrości, nie? Haha. Kosą, czy sierpem proszę pana? xd



N (MarOlk):
Gratulacje. Ale na Kaziuka uważaj, bo chamidło przez okno podgląda :P
-- (skrzypenka):
pooodpisałam umowę w pracyyyy, jestem uczycielka z Taplarów. xd

--

--
Große Operndiva?

lwica

#116 ·

1 likes
Bardzo miły czas miałam mimo złego samopoczucia. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

mustafa

#117 ·

Mi w wieku mniej więcej 14 lat udało się zjeść 22, ale odziwo nic mi nie było.

-- (Agata.d):
Mój kolega zjadł 19 pączków takiej standardowej wielkości. Po szesnastym był blady, potem po tym dziewiętnastym zrobił się zielony i pogotowie go zabrało. Oczywiście też był konkurs kto więcej zje.

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

daszekmdn

#118 ·

3 likes
Pierogi wieczorną porą to jest to. A teraz dobranoc państwu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Natalia2000

#119 ·

2 likes

Haha, Daszek, chyba nałożyliśmy się z jedzeniem dzisiaj, tylko ja znalazłam taką bułkę z mięsem, dokładnie taką samą jaką jadłam w zeszłym tygodniu w macu, nawet smaczne to.

Agata.d

#120 ·

2 likes
Herbatka zielona jaśnminowa jest w sam raz na niedzielne popołudnie.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.
Previous 6 / 33 Next