Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 33 / 33

Monte

#641 ·

Ja też miałam całkiem niezłe święta. A jutro jadę i wracam po Nowym roku.
Give me a sign.

DJGraco

#642 ·

1 likes
U mnie się tak pół udały, znaczy pewne sprawy rodzinne spowodowały, że wyjechaliśmy do rodziny w woj Lubelskim, jednak sama uroczystość wigilijna i ogólny czas spędzony tam uważam za udany. Ale okoliczności samego wyjazdu już niekoniecznie.
Previous 33 / 33