Monte #641 · 2024-12-28 21:27 Ja też miałam całkiem niezłe święta. A jutro jadę i wracam po Nowym roku.
DJGraco #642 · 2024-12-30 21:21 1 likes U mnie się tak pół udały, znaczy pewne sprawy rodzinne spowodowały, że wyjechaliśmy do rodziny w woj Lubelskim, jednak sama uroczystość wigilijna i ogólny czas spędzony tam uważam za udany. Ale okoliczności samego wyjazdu już niekoniecznie.