Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 32 / 33 Next

skrzypenka

#621 ·

Mam i często go używam w pracy, ale gitarę kupiłam, bo na akademii muzycznej każą nam się uczyc na niej gry.

-- (daszekmdn):
Ooo :) pamiętam, że miałaś kiedyś ukulele.

--
Große Operndiva?

Snajper22

#622 ·

3 likes
Zdobyłam wczoraj srebro drużynowo, w tenisie. Drugie moje zawody regionalne ogólnie, ale pierwszy medal. ;)
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

djsenter

#623 ·

1 likes
Gratki! Wróciłem po udanym weekendzie żywy i niczego nie zgubiłem. Proficik.
Senter San

camila

#624 ·

Edited
Długie dystanse z piesełem zauważalnie poprawiły moją kondycję fizyczną. Czuję się mniej stępiona. ;)
ENFP

lwica

#625 ·

Ależ dziś przemiły i przeintensywny wokal miałam. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

kazek5p

#626 ·

6 likes
Na zdjęciu znajduje się trofeum z napisem "TOP 10". Zero imituje piłeczkę, a na nim jest żymska trójka.na zielonym tle. Trofeum ma szklaną, przezroczystą obudowę. Na podstawie trofeum znajduje się metalowa tabliczka z wygrawerowanym napisem: "OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W SHOWDOWN TOP 10 WAŁBRZYCH 12-16.12.2024". Trofeum leży na białej tkaninie.

Zuzler

#627 ·

Jeśli to Twoje, to gratuluję. :)

markus1234

#628 ·

Dzisiejszy dzień jest udany!
Po 1. Dokonałem samodzielnego zamówienia powerbanka Energrid ze strony Altixu, z czego się cieszę. Oczywiście spytałem uprzednio rodziców, czy mogę go zamówić.
Po 2. Postanowiłem sobie, że założę sobie konto na Allegro, i zobaczę, jak to jest z obsługą tego serwisu przez osobę niewidomą. Na razie nic nie zamawiałem przez Allegro, chociaż planowałem sobie, że kupię sobie gąbki do moich słuchawek nausznych Sony MDR-1000x, bo obecne są w dość marnym stanie. Ale skorzystałem jeszcze z uprzejmości mojego taty, i tata mi te gąbki zamówił. Ale z konta Allegro nie będę rezygnował, bo mam już dosyć tego proszenia taty o zakup na Allegro, skoro mogę to zrobić sam, i dlatego się z tego dzisiejszego dnia cieszę!

daszekmdn

#629 ·

No i oby tak dalej.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#630 ·

Allegro jest fajne, trochę toporne, ale dostępne. Pamiętaj, żeby kupić pakiet Allegro Smart, szybko się zwróci, jeśli będziesz robić droższe zamówienia.

daszekmdn

#631 ·

Edited
Droższe to raz, ale przede wszystkim częste. Znam ludzi, co robią drogie, ale raz na pół roku to im się nie opłaca.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#632 ·

Edited
Nie mam karty kredytowej, więc sobie smarta nie kupię.

daszekmdn

#633 ·

1 likes
To jak chcesz robić zakupy na Allegro?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

kazek5p

#635 ·

Oczywiście Zuzlerku, że moje, inaczej bym się nie chwalił. :)
-- (Zuzler):
Jeśli to Twoje, to gratuluję. :)

--

miki2137

#636 ·

gratki
W związku z moją przesiadką na Linuxa jestem tu coraz żadziej, formy kontaktowe w wizytówce.

Adasadula

#637 ·

2 likes
Dobrze w końcu mieć kota :D

Monte

#638 ·

1 likes
Ja mam psy. I to cztery. :)
Give me a sign.

lwica

#639 ·

Święta wbrew obawom były całkiem miłe. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djdenismusic

#640 ·

@lwica dosłownie przed momentem chciałem dokładnie to samo napisać :D
No i dołączam się do tych, którym święta się udały mimo tego, że mogło być inaczej. Dziękuję.
Previous 32 / 33 Next