Dzisiejszy dzień jest udany!
Po 1. Dokonałem samodzielnego zamówienia powerbanka Energrid ze strony Altixu, z czego się cieszę. Oczywiście spytałem uprzednio rodziców, czy mogę go zamówić.
Po 2. Postanowiłem sobie, że założę sobie konto na Allegro, i zobaczę, jak to jest z obsługą tego serwisu przez osobę niewidomą. Na razie nic nie zamawiałem przez Allegro, chociaż planowałem sobie, że kupię sobie gąbki do moich słuchawek nausznych Sony MDR-1000x, bo obecne są w dość marnym stanie. Ale skorzystałem jeszcze z uprzejmości mojego taty, i tata mi te gąbki zamówił. Ale z konta Allegro nie będę rezygnował, bo mam już dosyć tego proszenia taty o zakup na Allegro, skoro mogę to zrobić sam, i dlatego się z tego dzisiejszego dnia cieszę!