Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 31 / 33 Next

markus1234

#601 ·

Witajcie. Wczoraj w Media Expert zamówiłem sobie taki telewizor: Telewizor MANTA 19LHN122D 19" LED. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował, bo o tej firmie słyszałem sporo negatywnych opinii. Na usługę MultiRoom moi rodzice się zgodzili, także jutro czeka mnie konfiguracja tego telewizora i podłączanie dekodera 4K Multi, a dekoder IWU200, który ma jutro do mnie trafić, będzie na dole przy telewizorze Samsung. Jestem bardzo zadowolony, bo w końcu będę mógł oglądać to, na co mam ochotę a niekoniecznie całymi dniami tylko jeden kanał, czyli TVN24, bo mój tata go codziennie musi oglądać.

Postukujacy

#602 ·

1 likes
Dobrze jest wrócić po długiej przerwie do swobodnego czytelnictwa.
INFP

skrzypenka

#603 ·

Ja tak kooocham swoją pracę mimo zmęczenia.
Große Operndiva?

djsenter

#604 ·

1 likes
Jadę jutro do Polskiej ekipy z UK na 5 dni, już nie mogę się doczekać!
Senter San

Milena132

#605 ·

Jakiego pysznego pomidora dziś zjadłam. Taki pomidorowy, mniamnisty, soczysty, achhhhhhhhh...

Monte

#606 ·

Spędziłam cudowny weekend w Lublinie! A wczoraj skróciłam włosy. Uwielbiam wizyty u fryzjera i to uczucie, kiedy ktoś zajmuje się moimi włosami.
Give me a sign.

djsenter

#607 ·

Wróciłem po długim weekendzie pełnym wrażeń, ale najmilszym elementem był fakt, że znajomi, którzy zadeklarowali się, że zorganizują dla mnie mega imprezę urodzinową kupili mi zajebisty, Polski tort, jeszcze znalazł się na nim napis nawiązujący do mojego drugiego singla z płyty, która dropnie w Grudniu. Dostałem też srebrną bransoletkę, którą sobie noszę minimalnie poniżej mojej dziary i bekową koszulkę, nawiązującą do mojej białej laski, w formie ostrzeżenia dla nieostrożnych oczek haha.
Senter San

Zuzler

#608 ·

Co masz na myśli, mówiąc "polski tort"? Jest jakaś różnica?

lwica

#609 ·

Ależ dobrą zupkę pomidorową mieliśmy wczoraj. <3 A dziś zamawiane, ale też pyszne. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djsenter

#610 ·

@Zuzler tak, jest. Na Angielskim często jest dużo przesłodzonego lukru i jest o wiele bardziej suchy, bez owoców czy kremu. Przynajmniej taki miałem okazję jeść za każdym razem, kiedy ktoś organizował.
Senter San

daszekmdn

#611 ·

Jadę spełniać marzenia, TJ. Na koncert PFK do Wawki.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#612 ·

Baw się dobrze, zazdroszczę.
Senter San

Pitef

#613 ·

1 likes
Dziś wróciwszy z pracy zostałem przez narzeczoną przywitany bardzo pyszną tortillą, która zawierała tyyyyle dobrych rzeczy, że zrobił się z tego jakiś naleśnik z dodatkami. Pyszniutkie. Brzuch już boli od przejedzenia, ale takie to topre, że zaraz lecę jeść trzecią.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

DJGraco

#614 ·

No trzymaj się tam, uważaj na siebie :D

Monte

#615 ·

Prawie samodzielnie zrobiłam sałatkę warzywną.
Give me a sign.

djsenter

#616 ·

Coraz to więcej spraw się układa po mojej myśli, a upadki już tak nie bolą.
Nie żałuję podjęcia się pracy nad swoim zdrowiem psychicznym. Polecam terapię i medytację. Co prawda ludzie nie lubią porad i uważają dzielenie się swoim szczęściem za coś triggerującego i z tym też się spotkałem, ale jeżeli ktoś się zainteresuje tymi tematami, to najważniejsze i oby to chociaż odrobinkę pomogło.
Senter San

camila

#617 ·

1 likes
Lżej, i lepiej. Lubię. <3
ENFP

djsenter

#618 ·

1 likes
Jadę sobie na weekend z Longiem do Hereford, a płyta się zbliża wielkimi krokami. Jest dobrze.
Senter San

skrzypenka

#619 ·

1 likes
Kupiłam dziś gitarę klasyczną.
Große Operndiva?

daszekmdn

#620 ·

Edited
Ooo :) pamiętam, że miałaś kiedyś ukulele.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Previous 31 / 33 Next