2 likes
Dokładnie. To były te mniejsze. Ale i tak Zawartość dała o sobie znać. Po 50-tym pączku zacząłem już je po prostu przełykać, byle by tylko wygrać stówę XD
2 likes
Mój rekord to 14 standardowych. O tyle się do tego przygotowywałem, że był to pierwszy mój posiłek tego dnia, a godzina była coś koło 17. Zasadniczo konkurs, powiedzmy, że szkolny, ale Tomuś musiał się popisać, bo ostatni konkurent odpadł przy dwunastym, ale stwierdziłem, że co tam, ja mogę jeszcze.
1 likes
Mój kolega zjadł 19 pączków takiej standardowej wielkości. Po szesnastym był blady, potem po tym dziewiętnastym zrobił się zielony i pogotowie go zabrało. Oczywiście też był konkurs kto więcej zje.
1 likes
Oczywiście bladość i zzielenienie było na twarzy widoczne, co się działo w żołądku możemy się tylko domyślać.
3 likes
Spędziłem cudowny weekend z przedstawicielami tej samej płci i było fajnie. Można? Można :D :D
1 likes
Jezu, skąd wzieliście takie rarytasy???
-- (skrzypenka):
a my kupiliśmy nietypowe pączki, bo z nadzieniem korzennym, pistacjami, różą i jeszcze z bitą śmietaną, ale w tych z bitą śmietaną to ciasto nie było słodkie, także były nietypowe.
--
-- (skrzypenka):
a my kupiliśmy nietypowe pączki, bo z nadzieniem korzennym, pistacjami, różą i jeszcze z bitą śmietaną, ale w tych z bitą śmietaną to ciasto nie było słodkie, także były nietypowe.
--
1 likes
MMM... Gdzie takie cuda sprzedają?
-- (skrzypenka):
a my kupiliśmy nietypowe pączki, bo z nadzieniem korzennym, pistacjami, różą i jeszcze z bitą śmietaną, ale w tych z bitą śmietaną to ciasto nie było słodkie, także były nietypowe.
--
-- (skrzypenka):
a my kupiliśmy nietypowe pączki, bo z nadzieniem korzennym, pistacjami, różą i jeszcze z bitą śmietaną, ale w tych z bitą śmietaną to ciasto nie było słodkie, także były nietypowe.
--
1 likes
z naszych osiedlowych sklepików. :)
-- (Julitka):
Jezu, skąd wzieliście takie rarytasy???
-- (skrzypenka):
a my kupiliśmy nietypowe pączki, bo z nadzieniem korzennym, pistacjami, różą i jeszcze z bitą śmietaną, ale w tych z bitą śmietaną to ciasto nie było słodkie, także były nietypowe.
--
--
-- (Julitka):
Jezu, skąd wzieliście takie rarytasy???
-- (skrzypenka):
a my kupiliśmy nietypowe pączki, bo z nadzieniem korzennym, pistacjami, różą i jeszcze z bitą śmietaną, ale w tych z bitą śmietaną to ciasto nie było słodkie, także były nietypowe.
--
--
1 likes
to znaczy u nas w zapomnianych smakach i kawiarence, którą mamy blisko.
1 likes
Ja tęsknię za pączkami z serkiem homo, kiedyś we Wrocławiu, niedaleko dworca głównego była taka cukiernia i tam sprzedawali takie pączki, one były takie podłużne, nie okrągłe, ale tak wyśmienitych nigdy i nigdzie nie jadłem, teraz już tam nie ma tej cukierni :(
3 likes
Pojeździliśmy z kuzynem po okolicznych dziurach, wioskach i lasach. I oto co udało się znaleźć i obmacać. Stojący na leśnej przecince Kraz 6322 - radzieckie bydlę z napędem 6x6, ładowarkę kopalnianą - popularną "ełkę", wiertnicę kopalnianą - też sprzęt kategorii baaaaardzo dużych.
3 likes
Myślałam, że do mojego biórka nie da się dostawić krzesła, bo jest tam mało miejsca, bo szawka stoi, ale jednak się da. Miejsca za dużo nie jest, ale ja się mieszczę. Także teraz mam wygodę przy korzystaniu z komputera, bo nie lubię mieć go na kolanach.
Edited
4 likes
A ja spędziłam przyjemny wieczór w towarzystwie dwóch miłych przedstawicieli płci przeciwnej, alkoholu oraz chińskiego żarła i było fajnie. Można? Ano, można. :)
1 likes
Jeszcze tylko tydzień i nareszcie będzie spotkanie! Poza tym, jutro mam granie! :)
2 likes
Dobry tatar z dodatkami nie jest zły. Jest, jak sama nazwa wskazuje dobry. A nawet jak najbardziej, jeszcze jak dobry.