1 likes
@Zuzler, sałatka z brokułów, pomidorów suszonych, słonecznika, skwarek z boczku, cebulki i lekkiego sosu czosnkowego. Serio. Jadłem i dobra jest.
1 likes
"Stacja Warszawa" i "Znowu pada deszcz". To moje ulubione utwory tego zespołu! :)
3 likes
Za mną miłe dwa tygodnie w Polsce. Dziękuję wszystkim, z którymi spędziłem ten czas.
W końcu trochę spokoju, psychicznego, odpoczywam, czytam książki, ferie za pasem, po feriach do pracy, dobrze jest.
2 likes
Znalazłam słuchawki, na których odnalezienie już przestałam liczyć. Zgubiły się w pracy, myślałam już, że ktoś się nie bał i sę wziął, okazało się, że były w rogu szafki i mój kolega z pracy znalazł je przypadkiem.
2 likes
Miałam fajny weekend, spędziłam go w miłym towarzystwie, w prawdzie musiałam pracować, ale na szczęście tylko na pół dnia, więc drugie pół miałam dla siebie i naszego gościa.
5 likes
Zrobiłem kotu nową wędkę ze starego pompona i dzwoneczka. Lata jak szalona i teraz mi miauczy żebym dalej się z nią bawił.
Edited
7 likes
Wstać o normalnej porze, przespać całą noc, i jeszcze płatki z mlekiem na śniadanie :) tooo jest tooo. Z dobre 2, 3 lata nie jadłem.
1 likes
Zaczęłam pisać, narazie w sumie to do szuflady, fanfik serialu Na sygnale.
Jestem z siebie zadowolona, szkoda tylko, że tak dobrze nie szło mi pisanie wypracowań szkolnych. :)
Jestem z siebie zadowolona, szkoda tylko, że tak dobrze nie szło mi pisanie wypracowań szkolnych. :)
oooo!