Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Previous 8 / 33 Next

kazek5p

#141 ·

Najważniejsze, że to udana Twoja zdobycz. Zapytałem się tak z ciekawości co tym razem udało Ci się pozyskać nie koniecznie drogą kupna, liczyłem się z tym że będą to jakieś mięsne rzeczy, a nawet gdyby było to coś wege to i tak w najbliższym czasie nie planuje pojawić się w Poznaniu.
-- (Zuzler):
E, nic dla Ciebie. :D Kupę mięsa, foremkę jaj i tylko jakiś miks sałat do tego. I jeszcze paczkę śniadaniową z Too Good To Go, też byś nie ruszył, bo wszystko zwalone na kupę, papryka i sałata prawie pomieszane z jakąś makaronową sałatką i szynką.

--

MarOlk

#142 ·

Ja rozumiem, że to paczki w przecenie, ale żeby tak wszystko wpierdzielić jak świni do koryta?
-- (Zuzler):
E, nic dla Ciebie. :D Kupę mięsa, foremkę jaj i tylko jakiś miks sałat do tego. I jeszcze paczkę śniadaniową z Too Good To Go, też byś nie ruszył, bo wszystko zwalone na kupę, papryka i sałata prawie pomieszane z jakąś makaronową sałatką i szynką.

--

djsenter

#143 ·

7 likes
Mam nowy upgrade aparatów słuchowych! Po pierwsze ratuje mi to życie i namiastkę samodzielności, a po drugie fajnie wszystko brzmi, design też solidniejszy. Nawet nie wiecie, ile to zrobiło dla lepszego samopoczucia i zdrowia psychicznego u mnie.
Senter San

Zuzler

#144 ·

No, tak to trochę wygląda marolku, jakby nakładali po troszku wszystkiego co było na szweckim stole, a potem sru do styropianu na wynos.

DJGraco

#145 ·

Jakie masz aparaciki? Tj firma?

djsenter

#146 ·

Phonaczki z 2023 r, ale konkretnego modelu ci nie podam, bo jest ich zdecydowanie za dużo xD
Senter San

camila

#147 ·

Ale z której linii masz?
ENFP

Puszkin

#148 ·

Edited
Pewnie jakieś sprowadzane tylko na UK, tutaj takie modele raczej dają. Model aparatów jest na nich zawsze napisany, więc można to sprawdzić.

djsenter

#149 ·

Edited
Oo, dowiem się i dam znać. Na pewno są większe od tamtych.
Senter San

camila

#150 ·

Zadowolony jestes z nich?
ENFP

Zuzler

#151 ·

Kupiłam osłonkę antykotową do kabli. I dostałam pierwszy prezent na urodziny. Oj, będę hałasować.

MarOlk

#152 ·

1 likes
Zakładają domofon. Skończą się nocne, żulerskie posiadówy na klatce schodowej.

djsenter

#153 ·

1 likes
@Camila tak, zdecydowanie. Wyłapuję szczegóły, na które byłem obojętny, albo zwyczajnie głuchy. Lepiej mi się rozmawia z ludźmi i nie jest idealnie, nigdy nie było, ale jest lepiej i to już jest pozytyw tej całej sytuacji.
Senter San

DJGraco

#154 ·

Ja jakoś nie miałem dobrego doświadczenia z Phonakami. Nie pamiętam teraz jakie modele dokładnie testowałem (może to były to z niższej półki), w każdym razie opóźnienie było większe niż w przypadku dowolnych aparatów Widex, oraz co najważniejsza wada nie umiały poprawnie interpretować stałych tonów, chociażby efekt drżenia dźwięku na grającym pianinie co jest nie naturalne.

djsenter

#155 ·

1 likes
Fajnie czasami spędzić dzień inaczej, wśród ludzi na przykład. Te interakcje pokazują, jak zdarza mi się działać wbrew swoim potrzebom i przekonaniom. Myślę, że to lekcja, z której można wyciągnąć coś pozytywnego.
Senter San

cinkciarzpl

#156 ·

No i udało mi się jednak na pewnym szpitalu wymusić dostępność odbioru wyników. Szkoda tylko że skrypt czytający kapcię jest zaetykietowany tak, że bogowie klękajcie. Kosmetyka taka i będzie aligancko, panie.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

kazek5p

#157 ·

Coraz bliżej 09 05 2024

Paulinux

#158 ·

1 likes
A co jest wtedy?
Happy hacking

kazek5p

#159 ·

2 likes
Zgłoszenie 2024-02-28 03:26:39 [Świadectwo służby radioamatorskiej][A] na sesję egzaminacyjną:
53/2024/A, 2024-05-09, UKE Kraków [MAŁOPOLSKIE], ul. Świętokrzyska 12 godz. 11:00
otrzymało status ZAAKCEPTOWANE.
...Czekamy na Ciebie w dniu 2024-05-09.

daszekmdn

#160 ·

Edited 1 likes
I zajebiście :). Ja też chciałem, ale gadają głównie o antenach i jakoś mi się odechciało haha. Ja tam lubię se swobodnie pogadać przez radio o wszystkim.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Previous 8 / 33 Next