Najważniejsze, że to udana Twoja zdobycz. Zapytałem się tak z ciekawości co tym razem udało Ci się pozyskać nie koniecznie drogą kupna, liczyłem się z tym że będą to jakieś mięsne rzeczy, a nawet gdyby było to coś wege to i tak w najbliższym czasie nie planuje pojawić się w Poznaniu.
-- (Zuzler):
E, nic dla Ciebie. :D Kupę mięsa, foremkę jaj i tylko jakiś miks sałat do tego. I jeszcze paczkę śniadaniową z Too Good To Go, też byś nie ruszył, bo wszystko zwalone na kupę, papryka i sałata prawie pomieszane z jakąś makaronową sałatką i szynką.
--