Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 9 / 33 Następna

zywek

#161 ·

MOżna sobie pogadać przecież 1 na 1 na jakimś innym przemienniku o ile jsteś w zasięgu, ja się natomiast nie mogę zdobyc na to, żeby ten przeklęty test zdawać, chyba szkoda mi czasu na to.

kazek5p

#162 ·

Nie trzeba nie wiadomo jak kuć, wystarczy sie tym interesować, troche o tym poczytać, a zdobyta wiedza tak czy siak będzie przydatna na co dzień, a egzamin to tylko formalność, nic strasznego.

zywek

#163 ·

Wystarczająco mnie interesuje,natomiast nigdy nie mam warunków na montaż anten, wic bez sensu takie łączności

Monte

#164 ·

1 likes
Mam pyyyszny soczek limonkowo-cytrynowy. :) Kwasior, ale super jest! Lubię takie smaki. :)
Give me a sign.

DJGraco

#165 ·

2 likes
Ja też lubię takie kwaśne smaczki mniam!

djdenismusic

#166 ·

1 likes
Mmm. Sok ze świerzych cytryn to jest to. <3

markus1234

#167 ·

Edytowano
Dzisiaj odkryłem jedną rzecz. Mianowicie w szufladzie, gdzie trzymam swoje zegarki mówiące, znalazłem jeszcze jeden kluczyk do kart sim. Także chyba ten zgubiony tydzień temu kluczyk się znalazł. Mam taką nadzieję, że to jest ten, o którym pisałem tydzień temu, że mi zginął.

kazek5p

#168 ·

Na 2m i 70cm nie potrzebujesz niewiadomo jakich anten, wystarczy, że masz 98cm antene na podstawie magnetycznej wystawioną za oknem i masz naprawdę fajne możliwości, łącznie z łącznościami na całą polskę jak i nie na prawie cały świat:
fm link:
https://fm-link.pl/o-sieci/
fm poland:
https://fm-poland.pl/o-fm-poland/
Echolink:
https://www.radioklucz.pl/echolink/
Minilink:
https://minilink.pl/wp/o-nas/
Do wyboru do koloru.
-- (zywek):
Wystarczająco mnie interesuje,natomiast nigdy nie mam warunków na montaż anten, wic bez sensu takie łączności

--

daszekmdn

#169 ·

1 likes
Fajny weekend za mną.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#170 ·

A z kolei zajebisty weekend przede mną
Happy hacking

zywek

#171 ·

Wiem co to jest fmlink. Natomiast nie zawsze chcę rozmawiać z kimś na całą Polskę i wtedy już 98 cm i 5 czy 10w nie starczy, by się wbić 100km dalej.

kazek5p

#172 ·

To alternatywnie masz przecież do dyspozycji przemienniki, dzięki, którym spokojnie porozumiesz się z kimś do 100km, a takich przemienników w Warszawie w twoim zasięgu jest kilka.
-- (zywek):
Wiem co to jest fmlink. Natomiast nie zawsze chcę rozmawiać z kimś na całą Polskę i wtedy już 98 cm i 5 czy 10w nie starczy, by się wbić 100km dalej.

--

zywek

#173 ·

Ale ktos może nie sięgnąć np. do warszawy

Monte

#174 ·

1 likes
Sok z limonki i cytryny +sok pomarańczowy =pyyyysznoooości!
Give me a sign.

kazek5p

#175 ·

Szukasz dziury w całym. :D
-- (zywek):
Ale ktos może nie sięgnąć np. do warszawy

--

djsenter

#176 ·

4 likes
Wczoraj byłem na zajebistej imprezie po ponad dwóch miesiącach, potrzebowałem tego resetu.
Senter San

Puszkin

#177 ·

5 likes
Jestem dzisiaj szczęśliwy, w sumie ostatnio od jakiegoś czasu mi dobrze.

skrzypenka

#178 ·

-uper, podzielisz się szczęściem? Znaczy, opowiesz, co cię tak uszczęśliwiło? Cieszę się razem z tobą. :)
s (Puszkin):
Jestem dzisiaj szczęśliwy, w sumie ostatnio od jakiegoś czasu mi dobrze.

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#179 ·

1 likes
No i dobrze, na zdrowie. :)

-- (djsenter):
Wczoraj byłem na zajebistej imprezie po ponad dwóch miesiącach, potrzebowałem tego resetu.

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#180 ·

1 likes
Też lubię. :)

-- (Monte):
Sok z limonki i cytryny +sok pomarańczowy =pyyyysznoooości!

--
Große Operndiva?
Poprzednia 9 / 33 Następna