Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Previous 27 / 75 Next

Zuzler

#521 ·

1 likes
Zastój mnie dopadł. I to nawet nie tak, że nie mogę robić czy coś. Tylko tak się potwornie jakoś zniechęcona czuję... Mam poczucie, że choćbym sobie parasol w dupie otworzyła, to i tak nie dam rady pozdawać wszystkiego, co zdać powinnam w tym półroczu. Podobno ma nie być sesji ciągłej. To znaczy oficjalnie to jej w ogóle nie ma, ale teraz to i nieoficjalnie ma jej nie być. Cała nadzieja w tym, że wykładowcy o tym nie wiedzą. :D

skrzypenka

#522 ·

Edited 1 likes
Jestem przemęczona. Nie czuję tych nadchodzących świąt. Miałam w ten weekend zjazd. W ten, co teraz będzie, też będę mieć zjazd, a potem cały tydzień pracuję. Wolne mam dopiero 20 grudnia. To jak mam czuć te święta, jak nie mam czasu nawet w domu posprzątać?
Große Operndiva?

skrzypenka

#523 ·

1 likes
Bardzo dobrze Cię Zuzlerku rozumiem.

-- (Zuzler):
Zastój mnie dopadł. I to nawet nie tak, że nie mogę robić czy coś. Tylko tak się potwornie jakoś zniechęcona czuję... Mam poczucie, że choćbym sobie parasol w dupie otworzyła, to i tak nie dam rady pozdawać wszystkiego, co zdać powinnam w tym półroczu. Podobno ma nie być sesji ciągłej. To znaczy oficjalnie to jej w ogóle nie ma, ale teraz to i nieoficjalnie ma jej nie być. Cała nadzieja w tym, że wykładowcy o tym nie wiedzą. :D

--
Große Operndiva?

daszekmdn

#524 ·

1 likes
To żeby było po równo:
Robiąc w kuchni ciachnąłem sobie palca. I to jeszcze w takim głupim miejscu, przy paznokciu, z boku. Tyle lat używam noża, a pierwszy raz mi się w życiu zdarzyło zrobić sobie kuku i to takie. Omsknął się po prostu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#525 ·

Auć...
Give me a sign.

Monte

#526 ·

Spać, spać, spaaaaaaaać. Cały dzień chce mi się spać.
Give me a sign.

cinkciarzpl

#527 ·

Dachu nie zazdroszczę. Mi często zdarza się poharatać se łapska i to najczęściej tak, że ani nawet nie wiem kiedy i jak to się mogło, do entegoowentego, stać. A jednak. Najczęściej dzieje się to wtedy, gdy noc nie pozwala spać. Joł. :D
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Monte

#528 ·

Wczoraj strasznie chciało mi się spać i musiałam po południu przyciąć komarka, co raczej mi się nie zdarza, a jeżeli już, to bardzo rzadko.
Give me a sign.

Zuzler

#529 ·

Edited 1 likes
Niesamowite! Kogo bym wczoraj nie spytała, jak mu minął dzień, ten przyznawał, że przysnął na trochę, choć mu się to nie zdarza na co dzień.

DJGraco

#530 ·

1 likes
chyba taka pogoda była. Ja mimo że nie przysnąłem to byłem zmulony

djdenismusic

#531 ·

1 likes
oo. Z tym przysypianiem miałem tak samo. Do tego stopnia, że rozregulowałem sobie pory spania. nie wygląda to zbyt dobrze, zwłaszcza, że okres świąteczno-noworoczny spędzam sobie za naszą zachodnią granicą, a to wymaga ode mnie jakichś tam jednak interakcji z innymi przedstawicielami mojego gatunku xd

daszekmdn

#532 ·

A ja tak nie miałem. Święta minęły, szkoda. Mogły by trwać dłużej albo być częściej.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

skrzypenka

#533 ·

3 likes
Cholerny śnieg.
Große Operndiva?

Zuzler

#534 ·

2 likes
Pieprzone zimno.

MarOlk

#535 ·

2 likes
Pieprzony śnieg i zimno

guliwer

#536 ·

1 likes
Białe gówno.

Pitef

#537 ·

1 likes
Na znanej trasie jeszcze jeszcze, ale jak bym teraz miał się wybrać gdzieś w nieznane, to dynamizatory by fruwały.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Natalia2000

#538 ·


A ja dziś taki irytujący problem mam, chcąc coś zapisać do pliku wordowskiego, wyskakuje mi komunikat:
próbując zrobić jak zwykle
okienko zapisywania,
zapisywanie jako, zapisz
microsoft worrd, program, word, nie może zapisać pliku, z powodu błędu uprawnień dostępu do pliku,
Noo, ziirytować się można,

mustafa

#539 ·

Uruchom ten plik który chcesz zapisać jako administrator. kontekstowe i tam jest chyba pod literką H. Ewentualnie ctrl+shift+enter.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

skrzypenka

#540 ·

No ja to taksówką musiałam do pracy pojechać, bo ostatnio jak się tam zgubiłam, to nie było kogo zapytać i dzwoniłam po koleżankę, żeby po mnie przyszła.
Große Operndiva?
Previous 27 / 75 Next