Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 6 / 74 Next

ninka

#101 ·

a do czego są te nasionka inspiracji

fantasma467

#102 ·

Ja spowrotem zmieniłam na Rock, puki nie mam nic w repertuarze i nazwe zespołu. A to dlatego, że mam
tam jedną gwiazdkę w umiejętności gry na instrumentach strunowych, a po co zaczynać od nowa.

fantasma467

#103 ·

A co do płacenia za hotel to w tym co pracuję to jest podane, że obsłóga 400 zł. To chyba to.

Kasia

#104 ·

Hmm. Noo w sumie te gwiazdki to wolno rosną

Kasia

#105 ·

Nam chodziło o to, jak wynajć pokój, czyli za niego zapłacić

Kasia

#106 ·

Hej. Dzięki za rzesyłki nieznanemu dobroczyńcy, ale co to jest?xD Zrobiłam użyj, pozostały jeszcze 3
użycia, a nie wiem czego.

I jeszcze powiem wam, że dziwne są akcje z tymi randkami.Moje ciągle wychodzą strasznie, kiepsko bądź
wzoraj karygonie. O co tu chodzi. Jestem sobie na randce, w jakiejś tam restauracji. Zamawiam danie dla
swojej randki, które kosztuje djmy na to, 120 złotych. Ja mam tą kasę i zamawiam je tylko raz, tak jak
wczoraj np. Miałam na koncie ponad 3 czy 4 stówy. Zamówiłam mej kochance deser za 79 zł, a na koniec
randki napisali, że musimy znowu iść myć gary, bo ani ja, ani ona tej nie mieliśmy wystarczająco dużo
kasy, żeby zapłacić. A z resztą to jst jakieś dziwne, bo nawet jak sie nic nie zamówi to i tak sie płaci.

djsenter

#107 ·

Nasionka inspiracji pomagają ulepszać pisane utwory, czyli jak jesteś wtrakcie pisania piosenki, użyj
sobietego.
A te rantki lepiej wyjdą jakzamówisz serenade.
Tak mi się zdaję.
Senter San

Celtic1002

#108 ·

A gdzie są nasionka inspiracji?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#109 ·

W ekwipunku, dostajesz je imprezując do rana..
Senter San

djsenter

#111 ·

niektóre rzeczy można kupić tylko za kredyty.
Senter San

djsenter

#112 ·

I chyba tak właśnie jest z rowerem.
Senter San

Kasia

#113 ·

Niee! Jak zamawiam serenadę, to pisze, że to jakieś okropieństwo.

Ja nie wiem. Dzisiaj znowu była randka z przyszłą żoną mą. Nie zamówiliśmy nic w restauracji, a musiałam
zapłacić 924 zł, czy ileś tam, nie wiem za co. Za samo przebywanie w lokalu? a randka wyszła średnio,
choć nie zamawialiśmy serenady

Kasia

#114 ·

Aaa, i winna wam jestem przeprosiny.Apropo jednego błędu, o którym wczoraj pisałam. Mianowicie myślałam,
że coś jest nie tak z tym interaktowaniem. Że bezwzględu na to, w jakim miejscu znajdują się dane dwie
osoby, to mogą ze sobą interaktować. A to się okazało, że jednak nie. A odkryłam to z prostej przyczyny.
Gdyż jakoś tak się dzieje, że nigdy nie wchodzę w interakcję jko pierwsza. Jakoś zapominam, wchodzę tylko
potem w swój dziennik, ostatnie interakcje ze strony znajomych i klikam w tą czy w tą osobę. Niedługo
po ty, jak ona pierwsza domnie zainteraktuje. Więc proste i logiczne, że to tamta osoba musi kliknąć
idź i interaktuj na mnie i idzie w miejsce, gdzie ja się w danej chwili znajduję. A ja już nic nie muszę
wtedy robić, nigdzie iść znaczy się. Ach te blondynki, co nie? xD

Kasia

#115 ·

1 likes
Aaa! Wczoraj chciałam na randce zamówić butelkę białego wina. No więc w restauracji, na randce, poszłam
na zakupy. Kupiłam butelkę wina za dwie dychy. Także nie wiem czy to jabol był, czy jaki inny sikacz,
ale nie mogłam jej podać na stół, żeby ta druga osoba będąca ze mną na randce też skorzystała. Myślłam,
że tak się stanie, jak wejdę w przedmioty, w buteleczkę, zrobię użyj. No, bo byłam w restauracji na randce.
Więc tak myślałam. A to wiecie co się stało? Uchlał się, Krzysio mój kochany i dzisiaj miał kaca. Wpis
w dzienniku był jkiś taki. Upijam się, wino to diabelski wynalazek. A dzisij kuźwa nie może sie bidoczek
kaca pozbyć

djsenter

#116 ·

Lol, jateż chciałem z przyszłą żonką się napić szampana ale się nie udało
Senter San

Celtic1002

#117 ·

Słuchajcie, jak ktoś, komu przydzieliłam kod dostępu, może się dostać do mojego mieszkania?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

grzegorzm

#118 ·

a jak z jakąś osobą mieszkanie wynająć?

Celtic1002

#119 ·

A jak z jakąś osobą obiad zjeść? :)
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

ninka

#120 ·

musisz ją na randkę zaprosić
Previous 6 / 74 Next