Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 5 / 74 Next

djsenter

#81 ·

Hahahahh, wiem co czujesz, ja przez kilka tygodni niemogłem znaleźć sobie dziewczynki, a potem wieki musiałem
czekać żeby zrobić to i tamto, i odrazu zrobiłem jej dziecko;xd
Senter San

Kasia

#82 ·

A no właśnie pojawiła mi się nowa interakcja, pocałuj. I chyba coś, się, stanęło,

A tak poważnie tera, sie pytom. Te dzieci to co to jest? Jakieś ubkonta w koncie głównym? Czy tworzą
ci osobne konto?

djsenter

#83 ·

To inne postacie na twoim koncie, chociaż inny rodzic może zawalczyć o opieke nad zieckiem.
Senter San

Kasia

#84 ·

Aaa. No i jakich interakcji najlepiej używa, by rosła głównie miłość, a nie przyjaźń? Noi zauważyłam
jeszcze jedenbłędzik, interaktuje sobie zosobami które nie zawsze są w tym samym miejscu co ja

djsenter

#85 ·

oo, tego błędu niezauważyłem, a najlepsze miłosne interakcje to jakeś klapsy, pocałunki i te sprawy.
Senter San

Kasia

#86 ·

No narazie mało odblokowanych interakcji mam, choć codziennie dochodzą mi nowe. Z jedną panną, zwaną
Latusek Anną miłość mamy na 36, czy coś takiego, bo to jakoś dwukrotnie pokazuje te uczucia i przy każdym
pisze inaczej, to dzisiaj odblokowało się pocałunek i romantyczna randka. Myslałam tych kilka wpisów
wcześniej, że weszłam w interakcje z przyszłą żoną, a to sie okazało, ze to byla kochanka, Latuek Anka
xddddd

djsenter

#87 ·

Dobre, ja też będę miał ślub, a tutaj na boku flirtuje z jakąś Australijką.
Senter San

Kasia

#88 ·

A padłam, bo gdzieś wyczytałam, że możnamieć więcej jak jedną żone xD. A no i ciekawe, czy jak będziemy
po ślubie, to jak będę zdradzać żone z kochanką, czy to sie jakoś ujawni. xD

djsenter

#89 ·

Chyba nie, trza to kiedyś sprawdzić, chociaż w sumie niechceę łamać serca mej kohanej;xd
Senter San

Kasia

#90 ·

Zmieniłam sobie nastawienie z flirtownego na kochające, może to coś szybciej przyspieszy te moje miłości.
A jak przesłać komuś jakiś prezent?

djsenter

#91 ·

Jest gdzieś podaruj prezent czy coś
Senter San

Celtic1002

#92 ·

A ja mam inne pytanie, jak się w hotelu zatrzymać. A ile się płaci za vipa po trzech miesiącach?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#93 ·

Automatycznie w hotelu podczas trasy, a jak niejesteś w trasie, to poprostu tam przejdź.
Senter San

Celtic1002

#94 ·

No, a to się nie płaci za hotel?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#95 ·

Wiadomo, że się płaci, chociaż jeżeli chodzi o przechodzenie do lokacji to niewiem
Senter San

Celtic1002

#96 ·

No właśnie, jak się rzechodzi do lokacji, to nie. To ciekawe, kiedy się płaci, bo tam żadnej opcji nie
ma, o tym, żeby zapłacić.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#97 ·

Nie byłam jeszcze w hotelu tak sama z siebie, na seksie np, xdd. No ale to się robi tak, że wchodzisz
w miasto, robisz obie znajdź inne lokale i tam z listy rozwijalnej, boajże wybierasz jakieśhotele, hotel.
Przechodzisz tam i chyba powinno być jakieś rozmawiaj z recepcjonistą, taki nagłówek, a pod nim może
będzie jkiś link zapłać, no nie wiem. Próbuję rozpracować na logizkę

Celtic1002

#98 ·

OK, dzięki.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#99 ·

Ej, a znacie kogoś takiego jak Michał Słomka? Bo ostatnio przelał sporo kasy mojej przyszłej żonie, a
w ogóle z nim nie interaktowała xD i to do dzisiaj pozostaje dla nas jedną wielką zagadką. Bo pisało,
że w grze jest od 1 dni i już mił taką kasę, ze 300000

Celtic1002

#100 ·

Nie, nie znam. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska
Previous 5 / 74 Next