Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 4 / 74 Next

Celtic1002

#61 ·

A co tam jest?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#62 ·

Pewna gra z tym samym interfejsem tyloina opj,izmst zespołu zakładasz ekipe przestępczą.

Ja jednak wolę Popmundo.
Senter San

grzegorzm

#63 ·

o ciekawe może zobaczę.

fantasma467

#64 ·

A możemy tam wzajemnie na siebie napadać? :)

Celtic1002

#65 ·

O, to by było dobre. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#66 ·

Na innych graczy da się jakoś napadać, tyoniewie jak,alenapady są wspaniałe, bo kontrolowane przez gracza,
a nie automatycznie.
Senter San

Celtic1002

#67 ·

A ja wrócę do popmundo. Mam napisaną nową piosenkę. Jak ją dodać do repertuaru, da się?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

fantasma467

#68 ·

Ja tą swoją kiepską próbowałam i się nie dodała.

djsenter

#69 ·

Tak, kliknij w utwory i am będzie twój ostatnio napisany utwór.
Polecam po jakimś czasie nagrać go i inew studiu.
Senter San

Kasia

#70 ·

Ja w grze nazywam się Krzysztof Węgrzyn. Za dziesięć dni biorę ślub z Alicją Janus. Także choćta panowie,
zróbta mie wieczora kawalerskiego, zamówta jakie striptizerki, a panie niechaj zrobią fajny wieczór panieński
mojej żonie. Btw, koleżance z zespołu, xd.

Co do kupowania jedzenia w grze, to faktycznie, naraie jest to bezsensu, ale ponoć gra się cały czas
rozwija, więc kto wie, kto wie, może w przyszłości jedzenie postaci będzie odgrywało rolę przynajmniej
w lepszym zdrowiu. Chyba, że można napisać jakoś do twórców gry i podsuwać im pomysły.

A jeszcze jedno me pytanie, bo występy idą już lepiej od dziś. Tylko co jest wciąż nie tak, że ja i Alicja
spadamy wciąż ze sceny?

djsenter

#71 ·

Chętnie bym pszyszedł na ślub, ale będę koncertował
Ale może jakiśprezęcik uda się przesłać.
Apomysły można im po angielsku wysyłać
Senter San

Kasia

#72 ·

1 likes
A to da się wysłać prezent? O! To świetnie. No, ale ktoś chyba się zajmuje tłumaczeniem tej stronki,
o wedłógmnie jest to zrobione na tyle dobrze, że nie wygląda mi to na tłumaczenie tranlatora chyba? Aa,
no i jeszcze jedna rzecz jest niedorobiona. Że te postacie o dziwnych porach np grają na ulicy, czy chodzą
na uniwerek. Albo ja byłam wczoraj na rande, a jednocześnie grałam na ulicy. :D

djsenter

#73 ·

Tak, da sie wysłać prezent.
A ze sceny się spada z brakuumiejętności podstawy gwiazdorstwa
Senter San

Celtic1002

#74 ·

A jak wyćwiczyć umiejętnosć podstawy gwiazdorstwa?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#75 ·

A jak nabyć mikrofon? Bo ja nie wiem. W sprzęcie scenicznym go nie ma. I wczoraj kupiłam wyro z baldachimem,
zostawiłam w salonie, a nie ma do niego jakichś szczególnych akcji

djsenter

#76 ·

Jak uprawiasz seks w swoim domu, to będzie fajny opis, heheh co do łóżka.
A ta umiejętność gwiazdrorska to za jakis samouczek się dostaje.
Senter San

Kasia

#77 ·

Polecam wszytkim, którzy mają paypala, wszystkim nowym, bo nie wiem jak to jest zbardziej zaawansowanymi
graczami. Wykupcie sobie konto vip, bo odblokowue fajne obcje. Jako oferta dla nowych kosztuje 5 euro
na 3 miesiące. A ciekawe ile kredyciki kosztują.

Kasia

#78 ·

Ale ja nie moge narazie sie seksic :( To mozna tylko po slubie?

djsenter

#79 ·

Nie, trzeba mieć miłość na dziewiędzieśąt coś albo nawet 100
I oprócz seksu, jest coś takiego jak kobe sutra i coś takiego.
Senter San

Kasia

#80 ·

łeeee! kiedy mnie sie już chce. I Alicji,a tu zanóżyć sie nie da. Foch! xD
Previous 4 / 74 Next