Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 59 / 74 Next

fantasma467

#1161 ·

Udało się, żyję. :) Przeszłam przez las i stwierdzam, że jest jak mówią. To najłatwiejszy kwest. :)

fantasma467

#1162 ·

Hej
Powstała szkółka muzyczna, gdzie można nauczyć się wszystkiego o showbiznesie i uzyskać wiele pomocy.
Ponoć będą też ciekawe konkursy.
Jak ktoś chce to może się zapisać na forum Warszawa w wątku szkółka muzyczna.

fantasma467

#1163 ·

Pytanie do osób co mają na jednym koncie postać z pm i tgh.
Jak to zrobić. Ten sam mail i hasło przy tworzeniu postaci, czy jak?

djsenter

#1164 ·

chyba sie nieda tak, chociaż możesz spróbować
Senter San

fantasma467

#1165 ·

Aha ale jakimś sposobem jest to możliwe bo można mieć dwie postacie na koncie tylko właśnie z dwuch światów.

djsenter

#1166 ·

Hej hej!
Czy teledyski same się wydają, czy ja muszę je jakoś wydać?
Senter San

fantasma467

#1167 ·

Nie wiem, ale oprucz nas to już chyba nikt nie gra aktywnie w tą grę.

Aha, jeszcze muszę się pochwalić, że wyszłam jakiś czas temu za mąż. A karierę zaczynam od nowa, jeśli chodzi o zespuł.

Julitka

#1168 ·

Fakt, nasz zespół chyba... jest nieaktualny. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1169 ·

Jak coś to ja mogę kogoś przyjąć do siebie bo zaczynam budowę nowego zespołu, ale ta osoba by musiała być aktywna i dbać o nastruj i zdrowie by przez szpital nie zawalać koncertów, no i przyjechać do Londynu bo obecnie tam mieszkam z mężem i dziećmi.

djsenter

#1170 ·

Chętnie, tylko ja sam jestem już na miejscu 215, i pragne dostać się na szczyt.
Zresztą ta gra cały czas sie rozwija, a ja niezrobiłem wszystkiego
Senter San

tomecki

#1171 ·

No to Maciej Maćkowiak z Warsiawki jako cymbalysta jazzowy zasadniczo zaczyna groć. Nie wiem kiedy to mu się znudzi, bo Tomasz bilecki, jego Eltenowy i w ogóle przedstawiciel też gro ino na klawiszach i tak bardziej dla śmichu lub na zamówienie, w każdym razie cóż... pierwszy koncert za mną i nawet jakiś Japoniec w dzienniku napisał, że było taak głośno :d.

djsenter

#1172 ·

Hah, odrazu mówię, że ta gra wymaga wielkiej cierpliwości
Senter San

fantasma467

#1173 ·

Najpierw podnoś inteligencję do perfekcji, wtedy szybciej uczy się umiejętności.

tomecki

#1174 ·

Też tak robię, plus muzykalność, ale może to potem?

Julitka

#1175 ·

I nie marnuj PD nowicjusza na jaakieś podnoszenie umiejętności, kończenie utworów lub inne badziewie - podnoś inteligencję i tylko inteligencję, aż dojdziesz do perfekcji. Jak dostaniesz dopalacz umiejętności, to nie marnuj go na umiejętności związane z twoim gatunkiem - możesz poduczyć się sam do 4 gwiazdki, a do piątej spokojnie dojdziesz podczas Święta Kobe, bo tam zdobywa się gwiazdki za questy. Albo nawet dojdź sam do 3 - te święta są wszak co 56 dni, więc jak gra się wytrwale, to można naprawdę z wielu gatunków osiągnąć maksa, bo przecież każda umiejętność ma 5 gwiazdek, a te questy są łatwe.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Puszkin

#1176 ·

Nowa postać Jurek Piwowarczyk dołączył do Ponundo i robi muzykę pop, a na tę drugą grę the great coś tam dołączył Tadeusz Czopek. :D

tomecki

#1178 ·

Do jakiego poziomu warto na dzień dobry rozwinąć yntelygencję? na maksa czy niekoniecznie?

longshoot

#1179 ·

ja ma maxa rozwiniesz, to umiejki do 4ech gwiazdek można rozwijać chyba

Julitka

#1180 ·

Do perfekcji, zdecydowanie! Czyli poziom "Perfekcyjnie", więcej się nie da.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!
Previous 59 / 74 Next