Aha, chyba Latusek.
O, dokładnie tak. :D
Ja mam podstawyb medycyny, ale jeszcze na razie bez gwiazdki.
Uuuuu, to szalejesz. A jakie tam umiejętności trzeba? To może moja Halinka by się czymś konkretnym zajęła? :D
Podstawy medycyny, podstawy farmakologii, profesjonalna medycyna i profesjonalna farmakologia. Jak czegoś nie pomieszałam.
Ups, sorry za błędy.
Ok. Dzięki.
Trochę pomieszałam to jest tak. Podstawy medycyny,profesjonalna medycyna, farmakologia i zaawansowana farmakologia.
Jutro święto Kobe. Robił ktoś te kwesty? Który najlepiej zrobić po niewidomemu?
Pustynia jest najłatwiejsza, ale też inne da się zrobić. Na Polskiej Popmundo Viki wszystko jest wyjaśnione - jest napisane literkami po kolei, co trzeba przejść (NSESN itp), więc można spokojnie ogarnąć.
OK. Ja wybieram się do Moskwy i spróbuję przejść las.
No nie pamiętam teraz, która jest najłatwiejza, ale generalnie jest ok, tylko niektóre są po prostu dłuższe i trzeba przez to więcej zdrowia. Ciekawe, jak ja to zrobię, jak mam nastroju i zdrowia po 30...
No ja mam po 64 w tej chwili.
I do tego zaawansowaną ciążę.
A są tam zombiaki?
Nie, no chyba nie, chociaż ja nie patrzyłam tylko klikałam te literki "jak leci" puki nie doszłam.
Aha. Mam nadzieję, że mapki są dobre, bo na forum podają inną drogę niż na wiki.