Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 57 / 74 Next

Julitka

#1121 ·

Heh, jak to jest, że ja nie mam takich jazd? A co to są złote dublony? Ma ktoś toto?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1122 ·

Te dublony słóżą do wyprawy przez 7 mórz, ale to raczej nie dla nas bo trzeba korzystać z map bbytrafić na wyspy.

Julitka

#1123 ·

Ok, a nie ma do tego instrukcji na polskiej Viki lub co? Bo jak jest, to mona spoko przej, jak te questy na dzie w. kobe.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1124 ·

Ja nigdzie nie znalazłam, a swoje dublony sprzedałam.

Julitka

#1125 ·

Szkoda...
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1126 ·

Niby na forum ktoś podał instrukcję, co do kolejnosci odwiedzania wysp, ale co z tego jak dał mapki w formie rysunku.

Julitka

#1127 ·

A, bo to na kilka wysp trzeba wbić? No nie, to chyba się nie da... ://
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

djsenter

#1128 ·

Słyszeliście o fryderykach?
Senter San

Julitka

#1129 ·

Żewhat?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

djsenter

#1130 ·

No jest kilka kategorii i można nominować siebie, lub inny zespół.
Poczytaj w najnowszych wieściach
Senter San

Julitka

#1131 ·

E tam, ja na to czasu nie mam, ja jutro mam kolosa! :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1132 ·

Mój zespuł jest za cienki na jakiekolwiek konkursy i festiwale. Może kiedyś. poza tym nie jest łatwo ciągnąć ten wuzek w pojedynkę.

fantasma467

#1133 ·

Dziś mój syn zyskał siostrę:) Właśnie zakończyłam proces adopcji.

fantasma467

#1135 ·

Anastazja. tak jej dałam. Za 2 tygodnie się urodzi moja własna, i nazwę ją Maja.

Julitka

#1136 ·

Anastazja, śliczne imię!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

ninka

#1137 ·

chorych ludzi zapraszam do mnie. Mogę już leczyć. Mam wszystkie 4 umiejętności

Celtic1002

#1138 ·

A jak Ty je zdobyłaś?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

fantasma467

#1139 ·

Ninka, a jak ty się nazywasz w Popmundo?

Celtic1002

#1140 ·

Anna jakaś tam, ale nazwiska nie pomnę. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska
Previous 57 / 74 Next