Heh, jak to jest, że ja nie mam takich jazd? A co to są złote dublony? Ma ktoś toto?
Te dublony słóżą do wyprawy przez 7 mórz, ale to raczej nie dla nas bo trzeba korzystać z map bbytrafić na wyspy.
Ok, a nie ma do tego instrukcji na polskiej Viki lub co? Bo jak jest, to mona spoko przej, jak te questy na dzie w. kobe.
Ja nigdzie nie znalazłam, a swoje dublony sprzedałam.
Niby na forum ktoś podał instrukcję, co do kolejnosci odwiedzania wysp, ale co z tego jak dał mapki w formie rysunku.
No jest kilka kategorii i można nominować siebie, lub inny zespół.
Poczytaj w najnowszych wieściach
Poczytaj w najnowszych wieściach
Mój zespuł jest za cienki na jakiekolwiek konkursy i festiwale. Może kiedyś. poza tym nie jest łatwo ciągnąć ten wuzek w pojedynkę.
Dziś mój syn zyskał siostrę:) Właśnie zakończyłam proces adopcji.
Anastazja. tak jej dałam. Za 2 tygodnie się urodzi moja własna, i nazwę ją Maja.
A jak Ty je zdobyłaś?
Ninka, a jak ty się nazywasz w Popmundo?
Anna jakaś tam, ale nazwiska nie pomnę. :D