Ja niedługo też sprawię sobie drugiego bobasa, ale oczywiście ze sztucznego zapłodnienia. Chcę córeczkę.
E tam, i tak wszystko rypo! Alicja prawie nam tu rodziła, a ja wylądowałam w szpitalu, bo podrużowaliśmy
nocą i bolał mnie kark, a miałam niskie zdrowie. Krzysio bardzo narzekał. Krzysiu, to będzie na koszt
Dnia Kobiet, ok?
nocą i bolał mnie kark, a miałam niskie zdrowie. Krzysio bardzo narzekał. Krzysiu, to będzie na koszt
Dnia Kobiet, ok?
Padłam i nie wstałam z moich wpisów w dzienniku, po paru wywiadach dla telewizji. Nasze dziecko urodziło
się w chicago w studiu telewizyjnym haha
się w chicago w studiu telewizyjnym haha
No i mamy małego Filipka. Też byśmy jeszcze chcieli córeczkę. Niestety jak wczoraj udzielaliśmy wywiadów
w telewizji, to nasz pojazd sobie odjechał. Jak pech to pech
w telewizji, to nasz pojazd sobie odjechał. Jak pech to pech
Nie przynosisz pecha. Poprostu wszystko na raz się złożyło. I poród, i wystempy w telewizji, i koncerty.
Chyba odznaczę tą automatyczną podróż autokarem i będę ruszać sama, bo czasem pojazd rusza kiedy nie
trzeba.
Chyba odznaczę tą automatyczną podróż autokarem i będę ruszać sama, bo czasem pojazd rusza kiedy nie
trzeba.
Gratuluję drugiego syna. Z tym pojazdem artysty to faktycznie lepiej ruszać samemu.
A my jednak mamy nowy kontrakt i podnieśliśmy się z dna.
Co prawda niejest taki dobry jak tamten, ale jakoś to będzie.
Co prawda niejest taki dobry jak tamten, ale jakoś to będzie.
A ja zachęcam do korzystania z forum Warszawy, są tam ciekawe akcje. Np teraz miasto zakupiło Kobe Sutrę,
i można zapisywać się na korzystanie z jej pozycji z ukochaną osobą Jest tam ponad 40 ciekawych pozycji
seksualnych i można zdobyć osiągnięcie mistrz Kobe Sutry.
i można zapisywać się na korzystanie z jej pozycji z ukochaną osobą Jest tam ponad 40 ciekawych pozycji
seksualnych i można zdobyć osiągnięcie mistrz Kobe Sutry.
Ma ktoś może do sprzedania kupon 500 kredytów? mogę zapłacić 150000000 zł.
Hej, muszę się wam pochwalić, że Barbara tym razem urodzi córeczkę!
To nie wszystko.
:) Za kilkadni będę mieć kolejną córeczkę przez adopcję. :)
:) Za kilkadni będę mieć kolejną córeczkę przez adopcję. :)
Jak ktoś ma czas to jeszcze do północy może wybrać się do Sztokholmu i na cmentarzu dotknąć monolitu by załapać 3 punkty doświadczenia. Ja i mój synek tam jesteśmy.
Na angielskim forum adopcyjnym.
Poza tym ja miałam fart, bo ogólnie tam tródno jest dostać dziecko bo często te adopcje nie są darmowe, choć wątek nazywa się darmowe adopcje, ale zawsze możesz próbować. Nic nie zaszkodzi jak dasz ogłoszenie. Aha, to forum ma nazwę Forum doktor pieszczoszka.
Tak. A nie łatwiej ci jest kupić kredyty i zkorzystać ze sztucznego zapłodnienia?
Cholercia, mam wirus zombie, i żadnego lekarza w okolicy by mi pomóc. I co ja biedna mam zrobić? Jestem w Tromse. W Wawie nie byłoby problemu.