Hahah. Czy Któraś ma ochote na dzidziusia?
Niestety nie mam VIPa więc o dzidziusiu mogę tylko pomarzyć.
Kurde, dzień płodny to tylko 1 dzień. Jak niby ma mi sie udać jak moge to robić raz na 12 godzin. Jeżeli
dzień płodny zacznie się tak o 11 w południe,to skończy się o 23. Pokochamy się z alutką, potem po mojej interrakcji, kochaj
się trzeba trochę odczekać, żeby i ona mogła to zrobić. Coś chyba koło godziny. Czyli wychodzi na to,
że 4 razy w dzień można się kochać. I w dzień płodny jeszcze się nam nie udało
dzień płodny zacznie się tak o 11 w południe,to skończy się o 23. Pokochamy się z alutką, potem po mojej interrakcji, kochaj
się trzeba trochę odczekać, żeby i ona mogła to zrobić. Coś chyba koło godziny. Czyli wychodzi na to,
że 4 razy w dzień można się kochać. I w dzień płodny jeszcze się nam nie udało
Ale czytałam, że tylko VIPy mogą mieć dzieci. A pozostali za wile kredytów lub przez adopcję.
Choć pojawia mi się czasami wpis, że kapryśnie się czuję, ale nie wiem po co.
rNie nie. Dzieci można mieć bez vipa, to wiem akurat napewno, bo to gdzieś jest napisane. Jeśli by tak nie było, to zwykłm userkom nie posiadającym vipa nie pojawiałby się wpis w dzienniku, że czują się kapryśnie, a oznacza on, że jest dzień płodny jak pisałam powyżej. Po drugie, jeśli byłoby jak mówisz, że zwykli userzy nie mogli by mieć dzieci, to po cholerke jasną odblokowywałaby im się interrakcja seksualna po osiągnięciu miłości na sto haha. Dla samej przyjemności kliknięcia kochaj się? Raczej nie. Tkże pilnuj tego dnia i próbujcie
A ja nie mam z kim sobie miłości na stówkę zrobić. :D
Jest gdzieś nawet napisane, że jeśli jesteś bezpłodny,a to wówczas adopcja bądź inwitro
A ja mam aż dwuch panów
:) Z jednym, już moim kochankiem mam miłość 100 a z drugim jakieś 70 z hakiem.
:) Z jednym, już moim kochankiem mam miłość 100 a z drugim jakieś 70 z hakiem.
interraktujcie do Jacka Gawędy. Mam od jakiegoś czasu drugiego pana, bo Ala o Krzysia była zazdrosn,
a on nie jest z nikim. Może się z wami pociumcia :D
a on nie jest z nikim. Może się z wami pociumcia :D
Jak mam dwuch to mogę mieć i trzech :)
A g prawda. Jaki on tam twój jak ty cigle albo próby mas albo koncertujesz. Nie masz czasu dla niego.
Choćcie choćcie, nastawiajcie sie. Jacuś zrobi wam zastrzyk :D
Choćcie choćcie, nastawiajcie sie. Jacuś zrobi wam zastrzyk :D
tak tak hahahahhhahaaa nie mam czasu :D no proszę u ważaj bo jeszcze urojony poród przegapi haha
Ja niestety mam taki problem, że przez moją kariere, moje życie towarzyskie jest zagrożone, a nawet w
stane krytycznym, ale i tak, jeżeli któraś z was złapie Carlo Poppera i da o sobie znać, to mhm,
stane krytycznym, ale i tak, jeżeli któraś z was złapie Carlo Poppera i da o sobie znać, to mhm,
Anna Latusek pewnie skorzysta osobiście się wykosztuje i dam jej kase na bilety do tegotwego chicago
:D
:D