Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 24 / 74 Next

Kasia

#461 ·

a ja bzyom i bzykom i chyba żem jes bezpłodny. A nic mi nigdzie nie pze, dzieci ni mom

djsenter

#462 ·

Hahh, niemasz szczęścia.
Ja jak już wiesz odrazu zrobiłem mojej dzieciątko hahah.
Senter San

ninka

#463 ·

może jest bezpłodny xd

Kasia

#464 ·

No właśnie. Jak się tego dowiedzieć. Jest niby klinika do badań płodności, ale tam niktnie pracuje

fantasma467

#466 ·

A czy seks mogą uprawiać tylko vipy? Mam z kimś 100 miłości i nijak nie mogę zkonsumować związku.

ninka

#467 ·

musisz być w domu

fantasma467

#468 ·

Właśnie byłam w domu z tą osobą i nie znalazłam takiej interakcji.

ninka

#469 ·

a masz łóżko czy coś na podobieństwo może być sofa. Nie stety na podłodze się nie da :D

ninka

#471 ·

no to ja nie wiem powinnaś mieć trzy opcje kochaj się, kobesutra i szybki numerek, ale jak nie masz to
nie wiem, a czekaj a masz umiejtność seks?

ninka

#473 ·

nie wiem, naprawdę nie wiem hm jeszcze się z takim czymś nie sporkałam

djsenter

#474 ·

Poćwicz jescze
albo ewentualnie zdejmij ubrania, ale wątpie, że to coś da.
Senter San

ninka

#475 ·

hm tylko, że znam osobe która uprawiała w ubraniu i bez tej umiejętności
nie wiem może masz za małe nie wiem nastrój, zdrowie? hm

Kasia

#476 ·

nieee w to wyro trzebakliknąć

Wejdź do domu, kliknij w salon, kliknij w łóżko, które znajdziesz w wystroju wnętrz

Warunek i pytanie, czy twój partner też w to kliknął i był tam gdzie ty

fantasma467

#477 ·

Jednak się odblokowało. Właśnie moja postać przeżyła swój pierwszy raz. Było nieziemsko
:)

Kasia

#478 ·

uuuu. U mnie odrazu było przebosko :D

fantasma467

#479 ·

A u mojego partnera wyszło nadludzko.

Kasia

#480 ·

hahahahaaa. Uważajcie bo rodzicami zostaniecie. Jak masz wpis w dzienniku tak mniejwięcej co dwa tygodnie,
że czujesz się kapryśnie, to znaczy, że masz dni płodne
Previous 24 / 74 Next