Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 25 / 74 Następna

djsenter

#481 ·

Hahah. Czy Któraś ma ochote na dzidziusia?

Senter San

fantasma467

#482 ·

Niestety nie mam VIPa więc o dzidziusiu mogę tylko pomarzyć.

Kasia

#483 ·

Kurde, dzień płodny to tylko 1 dzień. Jak niby ma mi sie udać jak moge to robić raz na 12 godzin. Jeżeli
dzień płodny zacznie się tak o 11 w południe,to skończy się o 23. Pokochamy się z alutką, potem po mojej interrakcji, kochaj
się trzeba trochę odczekać, żeby i ona mogła to zrobić. Coś chyba koło godziny. Czyli wychodzi na to,
że 4 razy w dzień można się kochać. I w dzień płodny jeszcze się nam nie udało

Kasia

#484 ·

nieeee! W ciążę nie zachodzisz mając vipa. Tylko dzień płodny.

fantasma467

#485 ·

Ale czytałam, że tylko VIPy mogą mieć dzieci. A pozostali za wile kredytów lub przez adopcję.

fantasma467

#486 ·

Choć pojawia mi się czasami wpis, że kapryśnie się czuję, ale nie wiem po co.

Kasia

#487 ·

rNie nie. Dzieci można mieć bez vipa, to wiem akurat napewno, bo to gdzieś jest napisane. Jeśli by tak nie było, to zwykłm userkom nie posiadającym vipa nie pojawiałby się wpis w dzienniku, że czują się kapryśnie, a oznacza on, że jest dzień płodny jak pisałam powyżej. Po drugie, jeśli byłoby jak mówisz, że zwykli userzy nie mogli by mieć dzieci, to po cholerke jasną odblokowywałaby im się interrakcja seksualna po osiągnięciu miłości na sto haha. Dla samej przyjemności kliknięcia kochaj się? Raczej nie. Tkże pilnuj tego dnia i próbujcie

Celtic1002

#488 ·

A ja nie mam z kim sobie miłości na stówkę zrobić. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#489 ·

Jest gdzieś nawet napisane, że jeśli jesteś bezpłodny,a to wówczas adopcja bądź inwitro

fantasma467

#490 ·

A ja mam aż dwuch panów
:) Z jednym, już moim kochankiem mam miłość 100 a z drugim jakieś 70 z hakiem.

Kasia

#491 ·

interraktujcie do Jacka Gawędy. Mam od jakiegoś czasu drugiego pana, bo Ala o Krzysia była zazdrosn,
a on nie jest z nikim. Może się z wami pociumcia :D

ninka

#492 ·

o nie nie wypraszam precz od mojego Jacka :D :D :D

fantasma467

#493 ·

Jak mam dwuch to mogę mieć i trzech :)

djsenter

#494 ·

Ee, a co zemną!
Senter San

Kasia

#495 ·

A g prawda. Jaki on tam twój jak ty cigle albo próby mas albo koncertujesz. Nie masz czasu dla niego.
Choćcie choćcie, nastawiajcie sie. Jacuś zrobi wam zastrzyk :D

ninka

#496 ·

tak tak hahahahhhahaaa nie mam czasu :D no proszę u ważaj bo jeszcze urojony poród przegapi haha

djsenter

#497 ·

Ja niestety mam taki problem, że przez moją kariere, moje życie towarzyskie jest zagrożone, a nawet w
stane krytycznym, ale i tak, jeżeli któraś z was złapie Carlo Poppera i da o sobie znać, to mhm,
Senter San

Kasia

#498 ·

Anna Latusek pewnie skorzysta osobiście się wykosztuje i dam jej kase na bilety do tegotwego chicago
:D

djsenter

#499 ·

Właśnie nato liczyłęm, buhaha
Senter San

ninka

#500 ·

hahahahaaaa
hm czuje się ubezwłasnowolniona xdd
Poprzednia 25 / 74 Next