Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 26 / 74 Następna

djsenter

#501 ·

Nieno, będzie fajnie.
Tylko, że muszę sprawdzić kiedy będę w Chicago.
I jak w końcu mój zespół osiągnie przynajmniej setne miejsce w rankingu wtedy zrobimy sobie przerwe i
bęzie zabawa.
Senter San

fantasma467

#503 ·

Ja mam chyba dzisiaj urodziny bo 56 dni jestem w grze.

Celtic1002

#504 ·

Halina Dybała ogłoszenie da, że miłości w popmundo poszukuje. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#505 ·

A my już mamy ponad 500 wpisów piękne!
Sory, musiałęm to napisać!
Senter San

ninka

#506 ·

hahahaa a po jawił ci się w pis w dzienniku o urpdzinach?

ninka

#507 ·

ow serio aż tyle?

fantasma467

#508 ·

Nie, może jednak jutro bo się zacznie kolejny rok.

ninka

#509 ·

no może ja miałam w pis o urodzinach

Kasia

#510 ·

hm a ponoć czasem popmundo daje cos na urodziny

ninka

#512 ·

hm może i tak muszę się wybrać na pocztę

Kasia

#513 ·

Hm ktś wie skąd wziąć pozwolenie do kręcenia kołem w katedrze?

fantasma467

#514 ·

No właśnie, ja też nigdy nie mogę.

djsenter

#515 ·

A ja się zastanawiam co tu zrobić żeby moje kawałki pojawiły się na lisci przebojów, choźby naostatnim
miejscu.
Senter San

fantasma467

#516 ·

Właśnie obchodzę osiemnastkę. Jestem w grze 57 dni.

ninka

#517 ·

ooo szalejesz i miałaś jakiś wpis o pełnoletności?

fantasma467

#518 ·

Mam taki: Czas upływa, a ja obchodzę swoje 18. urodziny.

ninka

#519 ·

aa to ja też miałam tylko, że 19 myślałam, że pełnoletność jest bardziej huczna haha

Kasia

#520 ·

Too kup sobie tooorta i świętuj :D
Poprzednia 26 / 74 Następna