djsenter #501 · 2017-10-29 15:11 Nieno, będzie fajnie.Tylko, że muszę sprawdzić kiedy będę w Chicago.I jak w końcu mój zespół osiągnie przynajmniej setne miejsce w rankingu wtedy zrobimy sobie przerwe ibęzie zabawa.
djsenter #515 · 2017-10-29 18:58 A ja się zastanawiam co tu zrobić żeby moje kawałki pojawiły się na lisci przebojów, choźby naostatnimmiejscu.
ninka #519 · 2017-10-30 08:06 aa to ja też miałam tylko, że 19 myślałam, że pełnoletność jest bardziej huczna haha