Sam niewiem. Raz w Berlinie miałem średni występ, ale niemam pojęcia od czego to zależało. Musi być w miare dużo udanych wydarzen stenicznych i utworów.
No ale jak to. Zalogowałam sie na tej stronce tym samym loginem i hasłem co na popmundo. A jak chciałam utworzyć nowe kont na the great, to nie dało rdy zarejetrwa ntego maila, na któegomam popmundziaczkowego krzysia