Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 13 / 74 Następna

Kasia

#241 ·

No właśnie. Dodatkową interakcję nam dodali. Znaczy, bo tak normalnie można 3, a po ślubie 4. I tak np
doszły mi dzisiaj w domu takie interakcje.

Ogól

Zmywaj naczynia

Pochwal partnera

:D

djsenter

#242 ·

O ja, ciekawe!
A co do ciebie Krzysztofie to jestem z ciebie cholernie dumny, aż ci dam przy najbliższej sposobności
butle bimbru.
Senter San

Celtic1002

#243 ·

Ej, powiedzcie mi, na jakim etapie występy zaczynają być lepsze niż kiepskie? :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#244 ·

Sam niewiem.
Raz w Berlinie miałem średni występ, ale niemam pojęcia od czego to zależało.
Musi być w miare dużo udanych wydarzen stenicznych i utworów.
Senter San

Celtic1002

#245 ·

No dobra, zobaczymy, jak ten pójdzie, co teraz jest. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#246 ·

ssuajcie. Pytań mam kilka.

Jk weszłam na tą drugą gierkę, the great heist, cy jak to tam, t to jet niby część popmundo. A mogę
tam grać postacią popmundo?

Kasia

#248 ·

No ale jak to. Zalogowałam sie na tej stronce tym samym loginem i hasłem co na popmundo. A jak chciałam
utworzyć nowe kont na the great, to nie dało rdy zarejetrwa ntego maila, na któegomam popmundziaczkowego
krzysia

djsenter

#249 ·

Bo to te same konto ale inna postać
Senter San

fantasma467

#250 ·

Ale możesz interaktować z osobami z obu tych światów.

Kasia

#251 ·

Hehe. Może i sobie ganga założę.

A Ninka się nie pochaliła, jaki to ma piękny wpis dzienniku. Cytuję.

Udało mi się odpocząć w najlepszym do tego miejscu.
Słyszę bzykających się sąsiadów.

djsenter

#252 ·

Hahaha, tego jeszcze niebyło!

Senter San

Kasia

#253 ·

A ja odpoczełam w domu i usłyszałam kłótnię sąsiadów x

djsenter

#254 ·

A domnie z 2 razy gliniarze przyszli i sie dopytują o przestępstwo jakieś
Senter San

Kasia

#255 ·

haahahaaa hebaam

djsenter

#256 ·

Pewnie chodzi im o ten twój gang. Warszawski;d
Senter San

ninka

#257 ·

ahhahaaaaa no ja w tedy też odpoczywałam xd

djsenter

#259 ·

Niema to jak odpocząć sobie oglądając sąsiedzkie porno, haahah!
Chyba źle to określiłem
Senter San

Kasia

#260 ·

Hahaahaa. Ja nie mam jeszcze gangu, xd i komu chodzi o gan, jk to nie u mnie byli gliniże
Poprzednia 13 / 74 Next