Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 12 / 74 Next

fantasma467

#221 ·

A rzeczy typu meble od razu wskakują do mieszkania po zakupie, czy trzeba je samemu jakoś przenieść?

Kasia

#222 ·

Trzeba je przenieść do salonu, o tylko tyle pokoi jest w domu na początku. Meble po akupie trafiaj do
twoich przedmiotów.Więc potem musisz udać siędo zakwaterowanie,kliknąć w ój dom, potem w salon, następnie
wejść w postać, przedmioty i pokaże ci się ta tabelka z przedmiotami. No i na tych meblach klikasz upuć

djsenter

#223 ·

Tylko należy pamiętać, że wpisy na blogu m mają wyglądać tak, jagby pisała je nasza postać.
Senter San

Kasia

#224 ·

Zgadza się :)

djsenter

#226 ·

A mój zespół pracuje nad nowym albumem.
Senter San

fantasma467

#227 ·

A ja nie mogę już zakończonych piosenek dodać do repertuaru, a koncerty grać mogę, dziwne.

ninka

#228 ·

a ja mam pytanie czy da się jszcze jakoś inaczej rozwijać no nwm wygląd nwm urok osobisty i te cechu
z rozwiń postać nie dając rozwiń postać? Podejrzewam, że nie, ale kto wie

djsenter

#229 ·

Raczej nie, chociaż umiejętność manipulacja mediami i wyczucie publiczności też.
Senter San

Kasia

#230 ·

Halo! Co z tym ślubem? Czy coś gdzieś trzeba akceptować? czy co? Bo obecnie trwa, mój ślub. W dzienniku napisane, że udaję się do sądu najwyższego na ślub. No i ta urzędniczka też. I co! Ja mam z nią zainteraktować? Czy jak? Żeby ten ślub się udzielił? Bo w powiadomieniach nic nie mam, żeby coś zaakceptować, przysięgę małżeńską, cokolwiek takiego, w prośbach i zaproszeniach też nic. Mam poprostu czekać?

djsenter

#232 ·

A ja tak jak Krzysztof zmieniłem sie we flirciarza, mam sobie taką kohanke;xd
Senter San

ninka

#233 ·

ona już godzinę czeka haha może do jutra się do czeka xdd

Kasia

#234 ·

Kuźwa maać! Niech ta Monika quen, czy jak jej tam, sie pospieszy, bo ja zestresowany jestem. Ręce się pocą, adrenalina rośnie, xddd

Btw, anorci, tzn alicji Janus nie ma dzisiaj na komputerze, ale jak sie zestresowałam, serialnie, że coś gdzieś trzeba potwierdzać, zatwierdzać i roztwierdzać, to podała mi swoje dane logowania, na wypadek jak by trzeba było powiedzieć, tak! xD

ninka

#235 ·

no no to uważaj żeby aby się żona nie dowiedziała hehe

djsenter

#236 ·

I tak się kiedyś dowie, kiedy zobaczy w moim dzienniczku wpis o podobnej treści: Ja i Ayana wymykamy
się na szybki numerek, ale to dopiero później, teraz to ewentualnie pocałunki i tak dalej, chociaż to
i tak wszystko trudno zaaranżować, bo i ona i ja cały czas jesteśmy w podróży.
Senter San

Kasia

#237 ·

Dobry wieszór!

Chsiałem powiezieś, żewreszszszsie się khhhurde ożeniłem, i so ja najlepszego zrobiłemmm! Hhhhyk, hhhhyk!

Podpisano, Krzysztof Węgrzyn

Celtic1002

#238 ·

Krzysiu, chyba się upiłeś. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#239 ·

haahah. Nooo chyba trrroszszeszkchę, bo w sądzie rozdawali darmowe drinki. Obawiam się, że wdzienniku
jutro zagości wpis, że mam kaca, tak jak po ostatniej butli wina czy kuflu piwa. W każdym razie, zkoda że
małżonka nie ma mego nazwiska.

grzegorzm

#240 ·

no to teraz jakaś noc poślubna czy coś takiego.
Poprzednia 12 / 74 Next