Hejka!
Nadchodze z wyjaśnieniem co do komentowania blogów.
Otóż, nie, Kewinie. Domyślnie nie jest możliwe komentowanie blogów, ponieważ jest to ustawienie tylko dla vipów. Już tłumaczę jak to zrobić, gdyby ktoś kiedyś vipa miał i komentarze na blogu chciał.
Kiedy stworzycie pierwszy wpis na swoim blogu, dodacie go, to wtedy należy iść sobie lineczkami, do czegoś takiego jak ustawienia. No i tam nagłówkami dojść do komentarze na blogu, obcja tylko dla vipó i oznaczyć, pozwól komentować, czy coś takiego. Warunkiem jest tylko to, że musicie być na swoim blogu, żeby te ustawienia sie pokazały.