Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 11 / 74 Następna

djsenter

#201 ·

Ja się nim zajmowałem wcześniej, ale niewyrabiałem, bo miałem cholernie dużo rzeczy do roboty, i wiesz.
A więc teraz zajmuje się nim mama, chociaż potym moimwczorajszym wybryku niedziwota, że dziecko jest
zaniedbane.
Senter San

djsenter

#202 ·

Mamunia ma depresje.
Senter San

Kasia

#203 ·

Aaa to fakt. Jaki wyciek, czego dziwnego, e zapomniaam czego, xD. Ciekawe, to przez ten lub?

djsenter

#204 ·

Hmmm, jaki wyciek?
Senter San

Kasia

#205 ·

Nie wiem. Jakiś wyciek synaptyczny, miała twoja żonka, albo jeszcze ma. Brała na to jakieś ziołowe specyfiki. A apropo, bo kiedyś coś, ktoś tu pisał, że znajdujesz sobie w popmundo robotę, a nic nie pisze w dzienniku, że do tej roboty uczęszczasz. Nie wiem teraz, kto to pisał, ale to może dlatego, że nie ma sie ustawionego priorytetu chodzić do pracy. Bo ja właśnie dla testów sobie ustawiłam i zobaczymy co mi się w dzienniczku pokaże :)

Kasia

#206 ·

A mam pytanie. Jak pozwolic na komentarze na blogu?

djsenter

#207 ·

Chyba automatycznie ta opcja jest włączona.
Senter San

nuno69

#208 ·

Powiem tak: widze, ze gra naprawde rozbudowana, ale to jednak nie moj gatunek, a szkoda :(
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Kasia

#209 ·

no nie. Bo tworzyłamdzis pierwszy wpis na blogu i nie mozna komentowac

fantasma467

#210 ·

Jak sie ma ustawione chodzenie do pracy to w dzienniku co jakiś czas pojawiają sięwpisy a nawet przybywa
kasy. W moim przyadku są wpisy np. Idę pracować jako barman.

djsenter

#212 ·

Ale chodzenie do pracy i tak niema sensu, bo nawet jak stawiasz na iny priorytet to i takdostajesz kase
w piątki.
Senter San

fantasma467

#213 ·

Ale moze niepełną bo ja zamiast 11 tys dostałam ostatnio 6 tys.

djsenter

#214 ·

W sumie też mi sie tak wydaje, ja też zamiast pięciu dostałem z 3
Senter San

Kasia

#215 ·

No. Ja na początku też tak miałam. Jeśli zatrudniłam się w połowie tygodnia, to dali mi mniej, bo nie przepracowałam
całego, to nawet logiczne. Ale jak już w kolejnym przepracowałam cały to było ok. Więc ciekawe czemu wam
nie dali.

Kasia

#216 ·

Hejka!

Nadchodze z wyjaśnieniem co do komentowania blogów.

Otóż, nie, Kewinie. Domyślnie nie jest możliwe komentowanie blogów, ponieważ jest to ustawienie tylko dla vipów. Już tłumaczę jak to zrobić, gdyby ktoś kiedyś vipa miał i komentarze na blogu chciał.

Kiedy stworzycie pierwszy wpis na swoim blogu, dodacie go, to wtedy należy iść sobie lineczkami, do czegoś takiego jak ustawienia. No i tam nagłówkami dojść do komentarze na blogu, obcja tylko dla vipó i oznaczyć, pozwól komentować, czy coś takiego. Warunkiem jest tylko to, że musicie być na swoim blogu, żeby te ustawienia sie pokazały.

Celtic1002

#217 ·

A można prowadzić bloga, nie mając wipa?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#218 ·

Można, lecz nie da się go komentować wówczas

fantasma467

#219 ·

Ale jaja! Gram też w tą siostrzaną grę gdzie robi się karierę kryminalną i właśnie ktoś próbował mnie
okraść, tylko miał pecha bo w kieszeni zero :)

Kasia

#220 ·

Fajnie :)

Poprawka. Jednak jak się nie ma vipa, to nie można prowadzić bloga. Bez sensu. To po choleretam pisze,
że komentowanie jest tylko dla vipów, a nblogu nie pokazuje, że tylko dla nich.
Poprzednia 11 / 74 Next