no tak tak zbyt dużo się nauczyłam może powinnam mieć 6 gwiazdek? :D
Oczywiscie, to właśnie on mnie zainspirował, chętnie spalił bym znim fajkę pokoju;xd
Cholera, chyba napisze do adminów gry żeby dodali w popmundo interakcje flirt przez eltena czy jakoś
tak.
tak.
Kewinku! Spotkajmy się w Chicago, przy winku. Rozwińmy miłość maksymalnie i kochajmy się, analnie. Buhahahahaha
Swoją drogą, ciekawe czy jak są homoseksualne pary, czy to wszystko jakoś inaczej wygląda? Pewnie niee! Chociaż? Kto wie, skoro są homoseksualne pary
Swoją drogą, ciekawe czy jak są homoseksualne pary, czy to wszystko jakoś inaczej wygląda? Pewnie niee! Chociaż? Kto wie, skoro są homoseksualne pary
Poligamia, dozwolona. Mnie za mało jedna żona..
A słuchajcie. Teraz mnie przyszedł szalony pomysł do glowy. A jak by, stworzyć jakieś nasze własne funfiction, na Eltenie. O popmundowskich postaciach. Coś bardziej rozbudowanego niż blogi popmundowskie i dzienniki. Takie opowiadanie? No tylko nie wiem gdzie by coś takiego zrobić. Ja bym tam chętnie sie pobawiła w takie coś.
A słuchajcie. Teraz mnie przyszedł szalony pomysł do glowy. A jak by, stworzyć jakieś nasze własne funfiction, na Eltenie. O popmundowskich postaciach. Coś bardziej rozbudowanego niż blogi popmundowskie i dzienniki. Takie opowiadanie? No tylko nie wiem gdzie by coś takiego zrobić. Ja bym tam chętnie sie pobawiła w takie coś.