Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 14 / 74 Next

ninka

#261 ·

no tak tak zbyt dużo się nauczyłam może powinnam mieć 6 gwiazdek? :D

djsenter

#262 ·

Taa, to sie nazywa bycie ekspertką
Senter San

ninka

#263 ·

taa hahaa. Chcesz to cię nauczę. xddd

djsenter

#264 ·

mmmm, czemu nie?
Senter San

ninka

#266 ·

no proszę widzę, że zaczynasz brać przykład z krzysia

djsenter

#267 ·

Oczywiscie, to właśnie on mnie zainspirował, chętnie spalił bym znim fajkę pokoju;xd
Senter San

djsenter

#268 ·

więc jeżeli będę w warszawie, to wiadomo co trza robić
Senter San

ninka

#269 ·

oo to może udajmy się w jakieś ustronne miejsce haha

ninka

#270 ·

taa oczywiście gorzej jeżeli mnie nie będzie xd

djsenter

#271 ·

Ewentualnie jak byś była w chicago to mogę ci przyznać dostępik.
Senter San

ninka

#272 ·

no narazie się nie wybuera ale kiedyś kto wie, kto wie xd

Kasia

#273 ·

Jasne! Palmy fajke pokoju! Tylko że ja po ślubie scnotliwiałem. Nie zdradzam żonki!

djsenter

#274 ·

Cholera, chyba napisze do adminów gry żeby dodali w popmundo interakcje flirt przez eltena czy jakoś
tak.
Senter San

djsenter

#275 ·

Ee no Krzychu nie pierdziel, będzie fajnie, haha
Senter San

Kasia

#276 ·

Kewinku! Spotkajmy się w Chicago, przy winku. Rozwińmy miłość maksymalnie i kochajmy się, analnie. Buhahahahaha

Swoją drogą, ciekawe czy jak są homoseksualne pary, czy to wszystko jakoś inaczej wygląda? Pewnie niee! Chociaż? Kto wie, skoro są homoseksualne pary

ninka

#277 ·

przez eltenaa no ciekawa interakcja xd

djsenter

#278 ·

EE, mnie coś takiego niekręci.
Poczekam sę na ninke, lol.
Senter San

Kasia

#279 ·

Poligamia, dozwolona. Mnie za mało jedna żona..

A słuchajcie. Teraz mnie przyszedł szalony pomysł do glowy. A jak by, stworzyć jakieś nasze własne funfiction, na Eltenie. O popmundowskich postaciach. Coś bardziej rozbudowanego niż blogi popmundowskie i dzienniki. Takie opowiadanie? No tylko nie wiem gdzie by coś takiego zrobić. Ja bym tam chętnie sie pobawiła w takie coś.

djsenter

#280 ·

Zajebisty pomysł, ale najlepiej jak byśmy sobie otym pogadali na teamtalku może czy coś.
Senter San
Previous 14 / 74 Next