Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Previous 24 / 38 Next

Monte

#461 ·

Burza mnie dziś obudziła.
Give me a sign.

lwica

#462 ·

Mam ogromną migrenę i masę rzeczy do zrobienia. :(
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#463 ·

1 likes
No to migruj. ;)

Julitka

#464 ·

Tak sobie myślę, że to jednak jest niesprawiedliwe, że ludzie mogą być tak zawistni, roszczeniowi i powierzchowni, przynajmniej jeśli chodzi o czytanie i myślenie.
PS. Na początku napisałam "ludzie są". Ale to nie jest ogół ludzkości, więc...
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#465 ·

1 likes
Gorsze jest to, że oni niejednokrotniedoskonale rozumieją to, co czytają czy słyszą, ale z rozmysłem przekręcają wszystko i przedstawiają taką interpretację, która tylko zrobi szum, burzę i przykrość.

djsenter

#466 ·

1 likes
Ludzie są głupi, co chcesz?
Senter San

Zuzler

#467 ·

Ach, żeby oni jeszcze naprawdę byli głupi...

djsenter

#468 ·

Ok, to niech będzie, że są ignorantami :) Z tym się pewnie zgodzisz?
Senter San

Zuzler

#469 ·

O, to prędzej, choć to też nie do końca o to idzie.

skrzypenka

#470 ·

Mam dosyć już.
Große Operndiva?

Julitka

#471 ·

Ludzie-ignoranci to jest jeszcze inna kategoria. :p
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#472 ·

Okropny sen miałem. Stracenie wszystkich danych włącznie z backupami, wirus który zepsuł nawet podzespoły, brak kompa. Nie to najgorsze a fakt, że ciężko mi było odróżnić, czy to mi się śni, czy jest już na żywo.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

skrzypenka

#473 ·

To prawda. Nienawidzę tego, że ludzie tak ignorują.

-- (Julitka):
Ludzie-ignoranci to jest jeszcze inna kategoria. :p

--
Große Operndiva?

daszekmdn

#474 ·

Power i chęci powoli znowu odpuszczają. Z dnia na dzień spadek formy.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#475 ·

Więcej spotkań z ziomkami radzę.
-- (daszekmdn):
Power i chęci powoli znowu odpuszczają. Z dnia na dzień spadek formy.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#477 ·

I znowu nie ruszysz kupra z chałupy przez 3 miesiące?

daszekmdn

#478 ·

Tak źle to chyba nie będzie. Mam parę planów jeszcze.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#479 ·

Dostałam piękne buty do sportu. Muszę je rozchodzić. A tym czasem cóż, pocierpię sobie trochę. :D

skrzypenka

#480 ·

Właśnie ja sobie kiedyś kupiłam takie balerinki i strasznie mi się podobają, ale nie udało mi się rozchodzić, ciągle mam ucisk w jednym. :(

-- (Zuzler):
Dostałam piękne buty do sportu. Muszę je rozchodzić. A tym czasem cóż, pocierpię sobie trochę. :D

--
Große Operndiva?
Previous 24 / 38 Next