1 likes
Cokolwiek. :D Nieważne co, ważne że głoszą. :)
Czyżby ŚJ od samego rana zapukali do drzwi?
-- (lwica):
Cokolwiek. :D Nieważne co, ważne że głoszą. :)
--
-- (lwica):
Cokolwiek. :D Nieważne co, ważne że głoszą. :)
--
Cytatmojej Izabeli sprzed paru lat jak zadzwonili domofonem 1 listopada z pytaniem "Czy umarli mogą ożyć". "Co to kurwa Halloween?" (lwica):
Haha, na szczęście nie, marne ich szanse że bym otworzyła. :D
--
Haha, na szczęście nie, marne ich szanse że bym otworzyła. :D
--
Bardzo słuszne pytanie. :)
W ogóle gdy jestem niewyspana to irytuje mnie absolutnie wszystko.
W ogóle gdy jestem niewyspana to irytuje mnie absolutnie wszystko.
hej, najbardziej wkuża mnie to, jak ktoś mówi ok, albo aha, albo jak ktoś najakiejś grupie np, na messenger wysyła emotki, albo jak ktoś ciągle domnie dzwoni tak spami mnie o 7 rano, a potem dowiaduje sie odtej osoby że chciała ponagrywać głupoty na poczte głosową, boże człowieku, niemasz nic lepszego do roboty? tylko takie głupoty? ehhhhhhh szkoda gadać.
1 likes
Mnie denerwuje jak ktoś mówi "Boże, człowieku..."
1 likes
Boże, człowieku, hahhhah. :) :) :)
-- (Numernabis):
Mnie denerwuje jak ktoś mówi "Boże, człowieku..."
--
-- (Numernabis):
Mnie denerwuje jak ktoś mówi "Boże, człowieku..."
--
Ostatnio wkurza mnie to, że przegapiam audycję Lato z Radiem i konkurs Skojarzenia. Niby mogę sobie włączyć w Internecie, ale na naszych warsztatach są organizowaneróżne zajęcia, i to akurat wtedy, kiedy jest Lato z Radiem i konkurs Skojarzenia. Parę audycji już przegapiłem, i nie odsłucham już tego, bo Polskie Radio nie dodaje archiwalnych audycji na swojej stronie, nad czym bardzo ubolewam.
kiedyś dodawało, ale w bardzo kiepskiej jakości.
Niezmiernie denerwuje mnie i drażni przedstawianie homoseksualizmu w książkach i filmach jako coś dobrego, trwałego, jako wyboru, który jest najlepszy dla bohatera i daje mu satysfakcję. No po prostu grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Edited
1 likes
No dokładnie. A gdzie niewidomi? Gdzie inwalidzi? Gdzie osoby z zespołem downa?
I nie mówię tego ironicznie tylko całkowicie na poważnie. Jak pokazywać jakieś odmienności to chociaż można by bardziej urozmaicać a nie wpychać wszędzie homo.
I celowo użyłem tu słowa odmienność, bo chodzi mi ogólnie o coś innego a homoseksualiści to nie są osoby niepełnosprawne, tylko na swój sposób odmienne troszkę od reszty społeczeństwa.
I nie mówię tego ironicznie tylko całkowicie na poważnie. Jak pokazywać jakieś odmienności to chociaż można by bardziej urozmaicać a nie wpychać wszędzie homo.
I celowo użyłem tu słowa odmienność, bo chodzi mi ogólnie o coś innego a homoseksualiści to nie są osoby niepełnosprawne, tylko na swój sposób odmienne troszkę od reszty społeczeństwa.
1 likes
My jesteśmy niestety dla większości nadal trzecim światem mimo poprawy świadomości społecznej względem lat poprzednich.
A jak twoim zdaniem winien być przedstawiany?
-- (Monte):
Niezmiernie denerwuje mnie i drażni przedstawianie homoseksualizmu w książkach i filmach jako coś dobrego, trwałego, jako wyboru, który jest najlepszy dla bohatera i daje mu satysfakcję. No po prostu grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
--
-- (Monte):
Niezmiernie denerwuje mnie i drażni przedstawianie homoseksualizmu w książkach i filmach jako coś dobrego, trwałego, jako wyboru, który jest najlepszy dla bohatera i daje mu satysfakcję. No po prostu grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
--
Z jednej strony zgadzam się z @DJGraco. Jeżeli już kultura przedstawia nam odmienność, to mogliby bardziej zabrać się za osoby niepełnosprawne albo np. zaprezentować nam postawy ludzi, którzy nie myślą schematami, którzy postępują w jakiś niezwyczajny sposób albo robią w życiu coś dla innych, no nie wiem, pomagają w jakiś niekonwencjonalny sposób. A jeżeli chodzi o homoseksualizm, to uważam, że pchanie go wszędzie gdzie się da, to głupota. Wystarczy tych wynaturzeń w telewizji. Po co jeszcze wpychać nam tę nienormalność do literatury i telewizji? Młodzież to widzi i karmi się takimi chorymi ideologiami.
Jako odchodzenie od boga i zło wcielone xd.
-- (MarOlk):
A jak twoim zdaniem winien być przedstawiany?
-- (Monte):
Niezmiernie denerwuje mnie i drażni przedstawianie homoseksualizmu w książkach i filmach jako coś dobrego, trwałego, jako wyboru, który jest najlepszy dla bohatera i daje mu satysfakcję. No po prostu grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
--
--
-- (MarOlk):
A jak twoim zdaniem winien być przedstawiany?
-- (Monte):
Niezmiernie denerwuje mnie i drażni przedstawianie homoseksualizmu w książkach i filmach jako coś dobrego, trwałego, jako wyboru, który jest najlepszy dla bohatera i daje mu satysfakcję. No po prostu grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
--
--