mnie denerwują niektuży ludzie, kturzy się tylko przemądrzają i przemżdrzają. I jeszcze denerwuje mnie też siorbanie zupy.
1 likes
Drażni mnie, że ludzie śmiecą. Jedyna dobra strona tego jest taka, że na niektórych śmieciach można zarobić.
Edited
Ostatnio denerwują mnie zbyt wysokie ceny wszelakich urządzeń dla niewidomych. Kiedy te ceny zmaleją? Przecież nie wszystkich stać na jakiś produkt, np. na drukarkę brajlowką. Niby są dofinansowania itd, ale gdyby ktoś nie chciał kupować z dofinansowania, to ma problem. Dla wyjaśnienia, nie chodzi mi o to, że chcę kupować drukarkę brajlowską, bo mi raczej się nie przyda, tylko podałem ją jako przykład, gdzie ceny urządzeń dla niewidomych są wysokie, wyższe, niż za zwykłą drukarkę czarnodrukową.
Druga rzecz, która mnie denerwuje to to, że żeby złożyć wniosek na Aktywny Samorząd, to trzeba bawić się w jakieś profile zaufane i wszystko musi być zakładane w formie elektronicznej, gdzie kiedyś, np. w 2015 roku, można było pójść do PCPR i złożyć wniosek w formie papierowej, i nikomu to nie przeszkadzało.
Druga rzecz, która mnie denerwuje to to, że żeby złożyć wniosek na Aktywny Samorząd, to trzeba bawić się w jakieś profile zaufane i wszystko musi być zakładane w formie elektronicznej, gdzie kiedyś, np. w 2015 roku, można było pójść do PCPR i złożyć wniosek w formie papierowej, i nikomu to nie przeszkadzało.
WYDAJE MI SIĘ, ŻE TUTAJĄCA POGODA SPRAWIA, ŻE CZUJĘ SIĘ NIEKOMFORTOWO. LATO JESZCZE NIE JEST, ALE JUŻ JEST GORĄCO.
Hej. Podziwiam cię za twój polski, ale muszę zwrócić uwagę na dwa błędy w twoim wpisie: 1. tutejsza pogoda, nie tutająca i 2. lata jeszcze nie ma, nie lato jeszcze nie jest.
1 likes
Dziękuję bardzo za poprawienie mojego błędu! Mam nadzieję, że kiedy w lipcu pojadę do Polski na letni kurs języka polskiego, mój polski się poprawi.
-- (Monte):
Hej. Podziwiam cię za twój polski, ale muszę zwrócić uwagę na dwa błędy w twoim wpisie: 1. tutejsza pogoda, nie tutająca i 2. lata jeszcze nie ma, nie lato jeszcze nie jest.
--
-- (Monte):
Hej. Podziwiam cię za twój polski, ale muszę zwrócić uwagę na dwa błędy w twoim wpisie: 1. tutejsza pogoda, nie tutająca i 2. lata jeszcze nie ma, nie lato jeszcze nie jest.
--
Nie musicie się z niej śmiać. Trochę tolerancji panno Zuzanno.
1 likes
Ja też, bo rozumiem że może to być dla nas śmieszne, ale łatwo takimi komentarzami sprawić komuś przykrość albo zniechęcić do nauki/przebywania z Polakami
Ty nas też, bo nie można tobie zwrócić uwagi, ponieważ robi się wielka obraza majestatu. Nie obraziłyśmy cię, tylko zwróciłyśmy uwagę.
Cóż @zuzler. To było akurat słabe mimo swojej śmieszności.
5 likes
A mnie wkurzają ci, których wkurza, że się na nich wkurzają, bo innych wkurzyli, tych, których wkurza to co innych nie wkurza.