Forum

Co Was denerwuje/wkurza?

Integracja Eltenowiczów

Previous 16 / 21 Next

Numernabis

#301 ·

3 likes
wkurwiający ten wątek...
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

misiek

#302 ·

2 likes
Tylko ludzie drodzy niewidomusie żyją, pracują, sprzątają i zapierdalają w wiele większym hałasie niż wy słyszycie po kilka dobrych godzin by zarobić na życie, utrzymać rodzinę i byśmy mięli jakotakie drogi.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#303 ·

1 likes
I tak codziennie
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuzler

#304 ·

3 likes
Widzę, że Cię to denerwuje. Chcesz o tym porozmawiać?

misiek

#305 ·

Nie, dziękuję.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#306 ·

Edited 1 likes
I często też ich to drażni. Często też mogli by o tym napisać i to robią.
A myślisz, że pracującego w normalnej pracy nie rozdrażniło by np hałasowanie rano w weekend gdy w końcu ma możliwość aby się wyspać?
Albo czy widzący nie przekręca i nie akcentuje wyrazów na swój sposób bawiąc się słowami czasem śmiejąc się z pewnych kultur czy nieumiejętnego wypowiadania się przez resztę świata np polityków?
Wszystko sprowadzasz mam wrażenie do tego czy to niewidomi, czy widzący. Dzielisz świat mimo, że raczej staramy się dążyć do zmniejszania granic i burzenia dzielących nas murów.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

misiek

#307 ·

Ojj, kwestji językowych to mi kolego nie przypisuj. Tutaj to ja tylko ironicznie napisałem do strony, po której twierdzisz, że jestem. Tak po za tym to słowa nie powiedziałem w tym temacie.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuzler

#309 ·

Oooo, to to to, dokładnie to miałam ochotę przypomnieć, Marolku.

misiek

#310 ·

Otóż to, ale tutaj co niektórym chyba film wszedł za bardzo.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

mucha

#311 ·

mnie 2 lata temu wkórwiała taka armatka na dziki mojego sąsiada, to uczucie kiedy jest otwarte okno bo gorąco a co 15 minut dźwięk jak by ktoś petardą pierdolnął

skrzypenka

#312 ·

5 likes
Wkurwia mnie to, że jak mam dużo takiego czasu wolnego na pisanie pracy naukowej, to tródno mi się zebrać i ją pisać. :D
Große Operndiva?

misiek

#313 ·

1 likes
Kocham blogi, które tworzą ludzie uważający się za znawców tematu, a faktycznie nie dość, że plotą bzdury, to jeszcze nawet dobrze pisać nie potrafią. Tak samo te, gdzie tytuł sugeruję daną tematykę, a w środku zupełnie co innego.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

MarOlk

#314 ·

3 likes
@Misiek, taki jak mój na ten przykład. Chce chłop poczytać o hydraulice i sanitariatach, a tam jakiś groch z kapustą :P

misiek

#315 ·

Chciało by się powiedzieć udeż w stół, ale nie, to nie ten przypadek :)
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Monte

#316 ·

Edited
Denerwuje mnie, że niemal za każdym razem, kiedy odpalam Mirandę, pojawia mi się bardzo często jakaś nowa aktualizacja. Nie chce mi się tego aktualizować tyle razy w ciągu jednego tygodnia.
Give me a sign.

skrzypenka

#317 ·

Wkurwia mnie to, że rozwaliła mi się kalafonia, bo żeby nową nałożyć na smyczek, to muszę wyczyścić włosie ze starej kalafonii i to mnie denerwuje, bo to bardzo żmudna i długa praca, a i tak finalnie wszystko się klei.
Große Operndiva?

MarOlk

#318 ·

Kot chodzący po klawiaturze mnie denerwuje. Ale tylko trochę.

Adasadula

#319 ·

Znam ten bul :3

-- (MarOlk):
Kot chodzący po klawiaturze mnie denerwuje. Ale tylko trochę.

--

RAFKIW

#320 ·

1 likes
A jak ja napiszę, że ostatnio to mnie wkurza dosłownie wszystko, to też się liczy?
Previous 16 / 21 Next