Forum

revenge of the undead - strzelanka multiplayer podobna do swampa

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 4 / 10 Next

titomaton

#61 ·

Edited
to może być problem bgt. Zwłaszcza że host jest daleko od polski, co prawda stw nie ma aż takich lagów, no ale musieliby troszku więcej zapłacić za serwer. Ale bgt też ma jakiśtam wpływ na to
Ps. To jest tylko moja hipoteza

general39

#62 ·

jedna zmiana mi sie nie podoba w tej nowej wersji bo zamiast magazynków zapasowych to som naboje

djsenter

#63 ·

że what? Co to znaczy naboje? Przecież tak to powinno wyglądać
Senter San

general39

#64 ·

hodzi oto rze wcześniej były magazynki w zapasie a teraz są naboje wczoraj miałem w zapasie 1250 magazynków do rifle a po aktualizacji miałem 1250 naboi przy ogniu ciongłłym morzna to wystrzelić w minute oto hodzi

general39

#65 ·

mam pytanie jak zabić tego smoka? znam pozycje gdzie on jest aniemoge w niego trafić

balteam

#66 ·

Trafias pewnie, inni ludzie też, na końcu jak padnie powinieneś być wymieniony. Jak zobaczysz jego wspułrzędne to idź i jak słyszysz to strzelaj i tyle.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

general39

#67 ·

no właśnie hodzi oto rze ras jestem uwzglendniony araz nie

balteam

#68 ·

dzisiaj różne nagrody i wydarzenia w grze, za 10 minut wyścigi samochodowe.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

general39

#69 ·

mam dziwne wrarzenie rzze została obnirzona czenstotliwość ataków zombi czy mi sie tak tylko wydaje?

balteam

#70 ·

Tak, bo lagi były, a teraz jest nudne wydarzenie, jak się ono skończy,to wróci wszystko do normy. Kończy się jutro chyba, nie pamiętam, jest tam napisane pod f2 raczej, albo nachacie spytaj.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

denis333

#72 ·

Ja chyba jednak wezmę się za tą grę. Nie wygląda to ani na klona, ani też na grę, w której bym odrazu mógł zginąć. Może nawet powrzucam jakieś letsplaye na bloga, jak już się naumiem. ;)

strowbery

#74 ·

zgadzam się z poprzednikiem gra jest zaaajebiaaaaszcza!
<3 :* <3

general39

#75 ·

jedyne doczego morzna sie przyczepić to fajnie by było by broń maszynowa strzelała pełnym ogniem cionglym anie 3 strzałowymi seriami

daszekmdn

#76 ·

1 likes
Problem lagów wynika ze złej obtymalizacji kodu i samego przestarzałego BGT.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

general39

#77 ·

mam problem niemoge sie zalogowaćgada konercting to

general39

#78 ·

mam mały problem jest aktualizacja gry tylko coś niehce mi jej pobierać

general39

#79 ·

mam pytanie pobralem gre musiajłem urohomić to jako administrator co zrobić by moje konto działało bo gada error i jak właściwie to odpalić?

djsenter

#80 ·

no jak nie napiszesz jaki error, to wiesz
Senter San
Previous 4 / 10 Next