to może być problem bgt. Zwłaszcza że host jest daleko od polski, co prawda stw nie ma aż takich lagów, no ale musieliby troszku więcej zapłacić za serwer. Ale bgt też ma jakiśtam wpływ na to Ps. To jest tylko moja hipoteza
hodzi oto rze wcześniej były magazynki w zapasie a teraz są naboje wczoraj miałem w zapasie 1250 magazynków do rifle a po aktualizacji miałem 1250 naboi przy ogniu ciongłłym morzna to wystrzelić w minute oto hodzi
Trafias pewnie, inni ludzie też, na końcu jak padnie powinieneś być wymieniony. Jak zobaczysz jego wspułrzędne to idź i jak słyszysz to strzelaj i tyle.
Tak, bo lagi były, a teraz jest nudne wydarzenie, jak się ono skończy,to wróci wszystko do normy. Kończy się jutro chyba, nie pamiętam, jest tam napisane pod f2 raczej, albo nachacie spytaj.
Ja chyba jednak wezmę się za tą grę. Nie wygląda to ani na klona, ani też na grę, w której bym odrazu mógł zginąć. Może nawet powrzucam jakieś letsplaye na bloga, jak już się naumiem. ;)