Forum

revenge of the undead - strzelanka multiplayer podobna do swampa

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 5 / 10 Następna

general39

#81 ·

obecnie serwer sie wykrzaczył i muwi rze konto nie istnieje i szkoda hyba rze trzeba zbierać wszystko odnowa

djsenter

#82 ·

to stwórz nowe
Senter San

general39

#83 ·

nowłaśnie stworzyłem niby zadziałało i wszedłem do gry wszystko hodziło wyszedłem z gry i wszedłem to mi gada konto nieistnieje aczemu tumi zrobił tak rze trzeba wszystko zbierać odpoczondku?

general39

#84 ·

serwer działa i nic stego moje konto niedziała ajak prubuje stworzyć nowe tonic niehodzi gada dalej error konto nieistnnieje

balteam

#85 ·

To pisz na chacie, czytaj co tam piszą.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

djsenter

#86 ·

źle coś pewnie klikasz :D
Sory, trudno określić kiedy nie możesz podać dokładnej treści błędu i tego co robisz, żeby takie coś się pokazało
Senter San

general39

#87 ·

jurz 3 razy musiałem nowe konto robić ajak uwas z pinkgiem? bo umnie do bani

balteam

#88 ·

f2 poczytaj może coś piszą, nie chce mi się tej gry instalować, ale jeśli jakieś są problemy, to pewnie nie tylko je masz ty i tam jest napisane.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

general39

#89 ·

jurz kolejny raz musze konto robić jak zrobić konto tak by mi sie to nie wywalało po godzinie?

djsenter

#90 ·

najwidoczniej się nie da, przeczekaj, albo napisz do jakiegoś admina
Senter San

general39

#91 ·

kolejny raz mi konto wywaliło to jurz 5 raz tego dnia

balteam

#92 ·

Ja piernicze, to napisz do admina, albo poczytaj te wiadomości pod f2, masz jeszcze chat, napisz, jak nie umiesz po angielsku to skorzystaj z tłumacza google.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

general39

#93 ·

a co zrobić by mieć bareta w sklepie? wprawdzie zgodbyłem go w paczkach ale dowiedziałwem sie rze morzna go kupić i amunicje tylko jak odpalam empada to go tam niema

general39

#94 ·

mam pytanie czy jest morzliwość by tummi naprawił gre? bo doporowadził do tego rze praktycznie przyciwników na mapie niema od czasu do czasu nawet ich za miastem niema

djsenter

#95 ·

no naprawi zapewnę
Senter San

general39

#96 ·

zobaczymy wciongle serwery zmienia dzisiaj znowu niedziala wczoraj fajnie wszystko hulało i koleś po minucie to wylonczył o przyciwników hodzi

general39

#97 ·

jak hciałem odpalić gre to coś mi gadało o wersji 4 21 i 4 1 oco ztym hodzi?

general39

#98 ·

czy wersja 4 22 jest dostempna? jeśli tak to czy ktoś mugłby podesłać zipa?

strowbery

#99 ·

jeśli chodzi o mnie to połączyć się nie mogę
<3 :* <3

general39

#100 ·

noja terz bo twierdzi rze jest aktuaalizacja do wersji 4 22 tylko jej niema
Poprzednia 5 / 10 Następna