czy ktoś mugłby podrzucić najnowszego zipa do werjsi 4 22?
hej strow bery mam wiadomość w wersji 4 21 daj ubdater pobierze sie aktualizacja do wersji 4 22 tylko serwer niejest jeszcze aktywny stego co zrozumiałem to jeszcze coś robi
jest nowa mapa wodne miasto i tummi zrobił tak rze pociski wylatują z durzym opuźnieniem
witam mam pytanie czy jak włanczacie gre to terz wam gada aktualizacja mniejsze h t m l? czy gra uznaje rze niema połonczenia z internetem mimo rze net jest czy to awarja?
dowiedziałem sie dzisiiaj rze tummi nie bendzie rozwijał gry ciekawe czy komuś to odda bo według mnie to jedna z lepszych gier
A moja opinia jest taka, że nie jedna z lepszych, gdyż takich gier i klonów wszelakich było pełno, jedynie constant battle sobie radzi i to dobrze, przez kilka lat i z ponad dwiema setkami graczy.
1 likes
Można się było tego spodziewać. Ci wszyscy deweloperzy piszący w BGT wciąż tworzą nowe gry z masą błędów, następnie je porzucają. Od, nic nowego.
Edited
A, Constant battle to też jest klon, a o klonach tutaj nie rozmawiamy.
Wcale sobie tak nie radzi. Jak sprawdziłem dla śmiechu, to faktycznie tylko do pośmiania się to nadawało.
Niegrywalne kompletnie przez masę komunikatów i głupich ludzi, mordujących wszystko co się rusza. Ani żadnego porządnego Readme, manuala, to też CB na odstrzał.
Z resztą nie o tym ten wątek.
Wcale sobie tak nie radzi. Jak sprawdziłem dla śmiechu, to faktycznie tylko do pośmiania się to nadawało.
Niegrywalne kompletnie przez masę komunikatów i głupich ludzi, mordujących wszystko co się rusza. Ani żadnego porządnego Readme, manuala, to też CB na odstrzał.
Z resztą nie o tym ten wątek.
Komunikaty da się wyłączyć
A manual jest w komendzie slash help, ale tak, jest niegrywalna z powodu spamowania bombami nuklearnymi, meteorytami i minami, ale płać pan abyś mógł sobie przejść po mieście bez min, to albo są albo ich nie ma. Zwłaszcza, że miny można ustawić nawet w przejściach. No ale dość jóż o constant. battle, kiedyś desafio mortal
I tak, tunmi napisał że nie będzie wspierać ani bloodstorma, ani rotu.
Mi najbardziej w sumie podobało się w tej grze podejście do sniperki, że trzeba było się czołgać/kucać, To było w jednej z ostatnich wersji dodane.
A manual jest w komendzie slash help, ale tak, jest niegrywalna z powodu spamowania bombami nuklearnymi, meteorytami i minami, ale płać pan abyś mógł sobie przejść po mieście bez min, to albo są albo ich nie ma. Zwłaszcza, że miny można ustawić nawet w przejściach. No ale dość jóż o constant. battle, kiedyś desafio mortal
I tak, tunmi napisał że nie będzie wspierać ani bloodstorma, ani rotu.
Mi najbardziej w sumie podobało się w tej grze podejście do sniperki, że trzeba było się czołgać/kucać, To było w jednej z ostatnich wersji dodane.
racja terz mi sie to podobało szczeggulnie snajperka szkoda rze niikomu tego nie odda morze dało by sie to pociongnonć dalej co otym sondzicie?