Forum

revenge of the undead - strzelanka multiplayer podobna do swampa

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 6 / 10 Next

general39

#101 ·

czy ktoś mugłby podrzucić najnowszego zipa do werjsi 4 22?

general39

#102 ·

hej strow bery mam wiadomość w wersji 4 21 daj ubdater pobierze sie aktualizacja do wersji 4 22 tylko serwer niejest jeszcze aktywny stego co zrozumiałem to jeszcze coś robi

general39

#103 ·

jest nowa mapa wodne miasto i tummi zrobił tak rze pociski wylatują z durzym opuźnieniem

general39

#104 ·

atak wogule cała broń zwolniła

general39

#105 ·

witam mam pytanie czy jak włanczacie gre to terz wam gada aktualizacja mniejsze h t m l? czy gra uznaje rze niema połonczenia z internetem mimo rze net jest czy to awarja?

Kosa12

#106 ·

Jest to awaria serwera, bo ja mam internet.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

general39

#107 ·

ok rozumiem niewiedziałem co sie dzieje i dzienkóje

strowbery

#108 ·

tak myślałam że coś się dzieje z serwerem
<3 :* <3

general39

#109 ·

od kiedy wyszła wersja 4 23 to zaczeło sie to psuć

general39

#110 ·

dowiedziałem sie dzisiiaj rze tummi nie bendzie rozwijał gry ciekawe czy komuś to odda bo według mnie to jedna z lepszych gier

djsenter

#111 ·

nie, nie odda, i nie jedna z lepszych, bo było takich wiele
Senter San

general39

#112 ·

to moja opinia i mugł tom gre zarzucić jurz dawno

djsenter

#113 ·

A moja opinia jest taka, że nie jedna z lepszych, gdyż takich gier i klonów wszelakich było pełno, jedynie constant battle sobie radzi i to dobrze, przez kilka lat i z ponad dwiema setkami graczy.
Senter San

general39

#114 ·

no dobra ale itak dość fajnie sie w to grało

daszekmdn

#115 ·

1 likes
Można się było tego spodziewać. Ci wszyscy deweloperzy piszący w BGT wciąż tworzą nowe gry z masą błędów, następnie je porzucają. Od, nic nowego.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#116 ·

Edited
A, Constant battle to też jest klon, a o klonach tutaj nie rozmawiamy.
Wcale sobie tak nie radzi. Jak sprawdziłem dla śmiechu, to faktycznie tylko do pośmiania się to nadawało.
Niegrywalne kompletnie przez masę komunikatów i głupich ludzi, mordujących wszystko co się rusza. Ani żadnego porządnego Readme, manuala, to też CB na odstrzał.
Z resztą nie o tym ten wątek.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

titomaton

#117 ·

Komunikaty da się wyłączyć
A manual jest w komendzie slash help, ale tak, jest niegrywalna z powodu spamowania bombami nuklearnymi, meteorytami i minami, ale płać pan abyś mógł sobie przejść po mieście bez min, to albo są albo ich nie ma. Zwłaszcza, że miny można ustawić nawet w przejściach. No ale dość jóż o constant. battle, kiedyś desafio mortal
I tak, tunmi napisał że nie będzie wspierać ani bloodstorma, ani rotu.
Mi najbardziej w sumie podobało się w tej grze podejście do sniperki, że trzeba było się czołgać/kucać, To było w jednej z ostatnich wersji dodane.

general39

#118 ·

racja terz mi sie to podobało szczeggulnie snajperka szkoda rze niikomu tego nie odda morze dało by sie to pociongnonć dalej co otym sondzicie?

longshoot

#119 ·

constant battle to nie jest klon.

longshoot

#120 ·

tak wogle to mona nagrywa wasne gosy do constant battle.
Previous 6 / 10 Next