Forum

revenge of the undead - strzelanka multiplayer podobna do swampa

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 7 / 10 Następna

general39

#121 ·

a czy ta gra jest na audiogames?

daszekmdn

#122 ·

Nie ma gdyż to jest klon.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

martinus

#123 ·

Longshoot twierdzi że nie.
May the force be with you!

daszekmdn

#124 ·

To co Longshoot twierdzi, to twierdzi Longshoot a nie cała administracja AG więc Longshoot jest w mniejszości.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

general39

#125 ·

witam lonk szot czy muglbyś podesłać linka do tej gry?

nuno69

#126 ·

Nie, nie moglby, wszak to klon a klony w tej grupie sa zabronioine.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

daszekmdn

#127 ·

To pokasuj te wpisy
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#128 ·

To jest klon, ale nawet nie wiem czego. Generalnie sporo pozmieniany klon, tak to określę. Ale zawsze klon.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

general39

#130 ·

mam mały problem cos mi nawaliło to jak to otwieram to gada rotu i jeszcze 5 innych stron

general39

#131 ·

iterz natej grze i niewarzne czy natej gada mi maicrosoft edrz

general39

#132 ·

czy dasie jakoś odzyskać stare konto? i co zrobić by morzna było śledić cele bo to niedziała i broń terz nie pali

daszekmdn

#133 ·

8 likes
Administracjo, błagam, zbanujcie go wreszcie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zegarmistrz

#134 ·

3 likes
Błagam precz z generałem39!
Błagam o bana dla niego!

djsenter

#135 ·

A ja blagam o nie powtarzanie czego, co juz bylo napisane!

-- (zegarmistrz):
Błagam precz z generałem39!
Błagam o bana dla niego!

--
Senter San

papierek

#136 ·

3 likes
Broń nie pali, ale w sensie, że sama się nie pali, czy czegoś, co chcesz nią podpalić nie jest przez nią podpalane?
W końcu, broń to nie zapalniczka, chyba, że w tej grze jest taka broń. Nie przypominam sobie, ale może coś nowego dodali
Chyba, że broń ma sama się palić, ale wtedy i tak potrzeba wspomnianej zapalniczki, żeby tą broń podpalić.
Albo chociaż zapałki
-- (general39):
czy dasie jakoś odzyskać stare konto? i co zrobić by morzna było śledić cele bo to niedziała i broń terz nie pali

--
po co mi sygnatura?

general39

#137 ·

hodziło oto rze nie strzelała ityle skończmy ten temat

lalar123

#138 ·

U mnie znowu gląbisie coś poplątali. Podmieniłem plik z rotu.zip z update i albo connection invalid albo you client is incompatible a jak robię check for update wrzóca mnie do main menu. Co ten iwan na wyprawiał to ja nie wiem. Sorrki za offtop.
Cholerne wstrętne sample w suno!

general39

#139 ·

mnie terz jak dzisiaj wszedłem do gry to czytało jakieś dziwne znaki ateraz niehce mi gry zaktualizować

djsenter

#140 ·

Ale to w ogole dziala? XD
Senter San
Poprzednia 7 / 10 Następna