Forum

revenge of the undead - strzelanka multiplayer podobna do swampa

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 8 / 10 Następna

general39

#141 ·

hodziło rano jakoś tak dziwnie coś czytało teraz niehodzi bo niehce sie zaktualizować

titomaton

#142 ·

@general39 pobierz ponownie z imsproductions, bo problemy z updaterem były

martinus

#143 ·

u mnie normalnie działa, i tak w ogule offtop się zrobił bo wątek jest o innej grze, a @generał39 pisze o innej, powturzył bym to co pisali inni, o bana dla niego, ale już to zostało wspomniane, wiięc się powtarzać nie chcę. Co do gry, jak dla mnie jest OK
May the force be with you!

Adasadula

#145 ·

hm, po dwuch latach wątek nie był odświezany, chyba raczej nie :P, nielicząc oczywiście klonów/wycieków źrudła które gdzieś może istnieją, aczkolwiek o tym nie na forum

LordKiller

#146 ·

Czyli już się nie da grać? Ja kiedyś grałem w to i noo nie ukrywam, chciałbym sprubować jeszcze raz. Bo wtedy jakoś chyba nie mogłem zagrać, a jak mogłem to nie pamiętam co mi się działo. Czyli nie mogę?

LordKiller

#147 ·

W ogóle żadne linki nie działają. Więc z kąd pobrać?

Adasadula

#148 ·

Gdzie to niby kurła dziąła xd, jako klony, może i, ale inaczej niet

-- (krzykacz):
działa działa tylko adminowi coś sie piepszy w główce i usuwa rurzne fajne rzeczy mi ta gra niedziała bo jak ją pobrałem to mi powiedziało rze wersja jest nie aktualna ajak dałem sprawć aktualizacje to powiedziało mi rze niema rzadnyh

--

krzykacz

#149 ·

obecnie gra ruszyła zip jest dostempny na timtoku tylko oprucz smoka obecnie niema wroguw i hu wie czemu

djsenter

#150 ·

Co z tego, że ruszyła? Pewnie nikt w to nie gra.
Senter San

krzykacz

#151 ·

wrogowie są ale nie na durzej mapie tylko na pustyni i w opuszczonyh magazynah a mam pytanie czy ktoś wie jak szybko rospakować paczki od mikołaja? bo niesty zapomniałem

krzykacz

#152 ·

nieemam pojeńcia kto tą grą zawiadóje ale zombi są tylko na pustyni i w opuszczonyh magazynah a na głównej durzej mapie tyylko smok jest

krzykacz

#155 ·

właśnie prubóje odzyskać stare hasło i mi sie to nie udaje ale jak stworzyłem nowe konto to gra ruszyła nieumiem odzyskać starego konta nie uśmieha mi sie zbierać wwszystkiego od poczondku

LordKiller

#156 ·

A jak to pobrać teraz?
-- (krzykacz):
właśnie prubóje odzyskać stare hasło i mi sie to nie udaje ale jak stworzyłem nowe konto to gra ruszyła nieumiem odzyskać starego konta nie uśmieha mi sie zbierać wwszystkiego od poczondku

--

krzykacz

#157 ·

na timtoku powinien być jeszcze zip z grą gram na nowym kooncie ale hce odzyskać stare

lalar123

#158 ·

A ja się zastanawiam. Jak cholerka osiągnąć osiągnięcie by dostać topur bojowy. Trochę mnie wkórza tylko to w tym, że nic nie jest jasne. Masz niby helpy, ale no zrób coś by osiągnąć coś. Phi? Np. Zabij odpowiednią ilość zombi by ostać coś. A jeśli to coś będzie słabe jak sztylet na początku? To boję się czy próbować.
Cholerne wstrętne sample w suno!

krzykacz

#159 ·

a niewiesz morze jak odzyskać stare hasło? bo mi sie nie uśmieha zbierania kasy i wszystkiego odnowa

krzykacz

#160 ·

jak rospakować na szybko paczki od mikołaja? wiem rze jest jakaś kkomenda nato ale zapomniałem jaka
Poprzednia 8 / 10 Następna