A timtok to jakaś podróba teamtalka? Poza tym to nie jest gra oficjalna prosto od autora, tylko od jakiegoś kowalskiego, i kij wie czy ktoś miły nie dodał w kodzie jakiego prezętu w postaci kolegi dolarka albo innego wajrusika, bo kod zapewne pochodzi z telegrama i the world of source codes xd.
Proszę adminów by moje pytanie o osiągnięcia przeniśli do wave of undead mnie się pomyliło.
Ale nie mam timtoka. Dasz może zipa na dysk google czy coś??? Chciałbym zgrać.
A tutaj nie możesz dać??? Na eltena?
Przed przyciskiem wstecz masz załącz plik.
Coo?
Wybacz. Ale tak mało graem w to, i tak dawno temu, że nic nie pamiętam. Ale jak mi dasz grę, to się dowiem.
Ten pan to ma zawirusowanego kompa więc żadnych zipów nie warto pobierać chyba, że chcecie zaopatrzyć się w dolar egze.
Gra wątpliwego klonera też więc tak jak pisze Adula. Chcecie się później bawić w reinstalki Windowsów to spoko, jak Wam czasu nie żal. OK...
Gra wątpliwego klonera też więc tak jak pisze Adula. Chcecie się później bawić w reinstalki Windowsów to spoko, jak Wam czasu nie żal. OK...
Pss :D, rotu tunmiego is running :D. Jak by ktoś chciał starego rotulca, prosz:
https://tunmi13.com/hosted/_rotu_.zip
https://tunmi13.com/hosted/_rotu_.zip
Link nie działa.
A działa ci gra?
ok.