Forum

revenge of the undead - strzelanka multiplayer podobna do swampa

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 9 / 10 Następna

Adasadula

#161 ·

A timtok to jakaś podróba teamtalka? Poza tym to nie jest gra oficjalna prosto od autora, tylko od jakiegoś kowalskiego, i kij wie czy ktoś miły nie dodał w kodzie jakiego prezętu w postaci kolegi dolarka albo innego wajrusika, bo kod zapewne pochodzi z telegrama i the world of source codes xd.

lalar123

#162 ·

Proszę adminów by moje pytanie o osiągnięcia przeniśli do wave of undead mnie się pomyliło.
Cholerne wstrętne sample w suno!

LordKiller

#163 ·

Ale nie mam timtoka. Dasz może zipa na dysk google czy coś??? Chciałbym zgrać.

krzykacz

#164 ·

przepraszam ale niewiem jak to sie robi

LordKiller

#165 ·

A tutaj nie możesz dać??? Na eltena?

LordKiller

#167 ·

Przed przyciskiem wstecz masz załącz plik.

krzykacz

#168 ·

wiem a znasz morze komende na szybkie rospakowanie paczek od mikołaja?

LordKiller

#170 ·

Wybacz. Ale tak mało graem w to, i tak dawno temu, że nic nie pamiętam. Ale jak mi dasz grę, to się dowiem.

daszekmdn

#171 ·

Ten pan to ma zawirusowanego kompa więc żadnych zipów nie warto pobierać chyba, że chcecie zaopatrzyć się w dolar egze.
Gra wątpliwego klonera też więc tak jak pisze Adula. Chcecie się później bawić w reinstalki Windowsów to spoko, jak Wam czasu nie żal. OK...
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#173 ·

Hmm, ktoś w to gra w ogóle? Lubiłem sobie postrzelać czasami,.
Senter San

Adasadula

#174 ·

Mało ludzi, ale można się zgadać, ja bym pozabijał zombiaczki xd

Adasadula

#176 ·

Nic nowego, pewnie tunmi zdiął

Adasadula

#178 ·

Wywaliłem już trochę temu bo tak czy tak nikt nie grał, więc niewiem, pewnie nie
Poprzednia 9 / 10 Następna