Forum

revenge of the undead - strzelanka multiplayer podobna do swampa

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 10 / 10

LordKiller

#181 ·

Pobieram. Zobaczę czy ktoś w to gra.

krzykacz

#182 ·

ja przeestałem w to grać jak serwer przestał działać

lalar123

#184 ·

2 likes
A jak działa aż miło.
Cholerne wstrętne sample w suno!

krzykacz

#186 ·

od kilku dni gra mi sie niehce łonczyćć mam dostemp do internetu a w grze komunikat jest rze niby niema połonczenia z internetem

Adasadula

#187 ·

Pewnie wyłączył serwery bo tak czy tak nikt nie grał

LordKiller

#188 ·

Tak, nie działa, bo ja grałem w ROTU, ale gdy teraz włączyłem, dostałem komunikat:
Error while trying to connect to the server. Please try again.

krzykacz

#189 ·

jeśli o rotu hodzi to ras rozwionzałem problem zakładajonc nowe konto ale teras niebende sie w to bawił

michal---

#191 ·

ser wer działa ale mao graczy jest
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!
Poprzednia 10 / 10