dodali mapę pvp, można zabijać się z innymi graczami, ale nie dostajemy ani exp ani golda puki co, no i po padzie lądujemy w save zonie, mam nadzieję, że to poprawią. aby dojść do pvp, najpier idźmy do city gate, potem wspiąć sę trzeba, do trzeciej wspułrzędnej 100 i nawigować do pvp.
Wiadomo, że broni używa się przeciwko zombie, polecam trochę po eksplorować, zanim się zada pytanie. Mówię to jako poradę, nie jako uszczypliwy komentarz
ObawiaNie jestem informatykiem, niech się wypowiedzą jacyś ogarnięci, ale chyba to nie zależy tylko od serwera, ta gra nie jest niewiadomo jak wymagająca, a ludzie mają pingi, mimo, że net 150 mb/s posiadają. Firefight miał ten sam problem, może jest to poczęści problembgt, ni wiem, ale raczej sam serwer nie jest problemem, a przynajmniej nie tylko, są tam lagi, nawet jak jest 13 graczy, co jest bardzo małą liczbą.