Ja chętnie coś bym eleganckiego przyjęła, więc jeśli masz na mnie, Skrzypenko lub ktokolwiek, pomysł, to śmiało
Linda, zrealizowałem. Nie jest to najlepsze wykonanie, ale masz.
Zuzler, napisz wpis o swoim codziennym egzystowaniu co najmniej na 6 tysięcy znaków :D
Paulinux, nominuje cię do zrobienia listy z 10 piosenek, których najbardziej lubisz słuchać. Jeśli chcesz, możesz opowiedzieć o nich coś, albo o tym, dla czego ich lubisz.
A ja nominuję tego, kto chce po prostu :D żeby zagrał coś własnego, jakis swój utwór, coś takiego, by nie brać tylko od innych. :)
OK, przyjmuję oba, a do Paulinux: ja już Cię nominowałam i z tego co widzę, nie recytowałaś wiersza, a przynajmniej nie poinformowałaś o tym. Wiersz o tematyce, stopniu powagi i długości dowolnej, byle najmniej 6 wersów.
O Boże! Czy w moim dzieciństwie zdarzyło się cokolwiek śmiesznego? No ale spróbuję, spróbuję. TYlko zastrzegam sobie prawo do napisania tej historii, nie jestem dobra w gadaniu.
Radovest, dzięki.
Marcysia, przyjmuje.
Marcysia, przyjmuje.
Paulinux mam, zaśmiej się na blogu tak zaraźliwie, tak aktorsko wręcz, zaraź nas tym śmiechem <3