Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Previous 5 / 55 Next

ambulocet

#81 ·

Nominacja Julitki przyjęta.
Przyjaciel tworzy w nas nową przestrzeń, która prawdopodobnie nie zaistniałaby nigdy, gdybyśmy go nie spotkali. Tylko dzięki niemu rodzi się w nas nowy świat. – Anaïs Nin

balteam

#82 ·

Jeśli czytający ten wontek mająpomysły, zawsze mogą zawzmiankować kogoś do wyzwania kto nie czyta tego wontku.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

denis333

#83 ·

Dokładnie. a sam pomysłów na nominację nie ma, ale jeśli ktoś taki posiada, t chętnie poczuję się nominowany ;)

daszekmdn

#84 ·

Jakąś przeróbkę z kiepskich zrób :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

denis333

#85 ·

Hmm. Ja za dzieciaka nagrywałem nawet własne słuchowiska na bazie kiepskich XD

Elanor

#86 ·

@Julitka
Mam taki zamiar, ale aż się to całe szaleństwo skończy, bo teraz wszyscy jesteśmy w domu i warunków nie ma.

Julitka

#87 ·

Jeden nominowany tak właśnie się o tym dowiedział. :)
--Cytat (balteam):
Jeśli czytający ten wontek mająpomysły, zawsze mogą zawzmiankować kogoś do wyzwania kto nie czyta tego wontku.

--Koniec cytatu
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Piotr

#88 ·

Nominacja od Skrzypeńki już na moim blogu.

Monia01

#89 ·

A czy nominować mogą osoby, które nie brały wcześniej udziału w zabawie? Czy najpierw mnie ktoś musi nominować, zebym ja mogła nominować kogoś?
***
🇺🇦 🇵🇱

Paulinux

#90 ·

Z tego co wiem, możesz nominować od razu. Jestem chętna do kolejnych nominacji, a swoją zgłoszę, jak tylko wymyślę coś wartego.
Happy hacking

Monia01

#91 ·

W takim razie nominuję Monstricka do tego, żeby wrzucił jakieś swoje nagranie z dzieciństwa :)
***
🇺🇦 🇵🇱

Zuzler

#92 ·

Powiem lepiej: na raz możesz nominować przecież więcej osób, niż jedną, byle one to pociągnęły.

Monia01

#93 ·

Ok, ale na razie nic innego nie wymyśliłam :D
***
🇺🇦 🇵🇱

monstricek

#94 ·

Może kiedyś, teraz niemam możliwości, ale zapamiętam.

skrzypenka

#95 ·

No dobra, jak tak, to ja dla wszystkich mam nominacje, dla każdego coś:
Zaczynam, proszę się przygotować, mnie tu dzić cały dzień nie było, ale przyszłam i proszę bardzo:
Daszek, opowiedz na blogu głosowo o książce, którą ostatnio przeczytałeś.
Zuzler: napisz nam jakieś krótkie opowiedanie na swoim blogu.
Monstricek: zaśpiewaj mi po białorusku moją ulubioną piosenkę "zrodzily sa terky", ale na żywo na blogu to nagraj.
Denis, zaśpiewaj piosenkę z Kiepskich na blogu.
Balteam, opowiedz coś o sobie na swoim blogu.
Monika, mozesz nominować, a ja cię nominuję, żebyś nam przeczytała cos na blogu, coś, co lubisz.
Piotrze, zaraz idę słuchać.
Große Operndiva?

skrzypenka

#96 ·

Jak ktoś coś jeszcze chce, to proszę się zgłaszać, rozdam nominacje. :)
Große Operndiva?

daszekmdn

#97 ·

Zlecenie przyjęte.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monia01

#98 ·

Przeczytam :)
***
🇺🇦 🇵🇱

skrzypenka

#99 ·

No i świetnie :)
Große Operndiva?

monstricek

#100 ·

Będą terky po-rusińsku, tylko tekst sobie przypomne.

Previous 5 / 55 Next