Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 6 / 55 Następna

Paulinux

#101 ·

Ja chętnie coś bym eleganckiego przyjęła, więc jeśli masz na mnie, Skrzypenko lub ktokolwiek, pomysł, to śmiało
Happy hacking

Monia01

#102 ·

Przeczytałam xd Zapraszam na bloga :D A teraz myślę nad nominacjami dla Was
***
🇺🇦 🇵🇱

monstricek

#103 ·

Linda, zrealizowałem. Nie jest to najlepsze wykonanie, ale masz.

Monia01

#104 ·

Zuzler, napisz wpis o swoim codziennym egzystowaniu co najmniej na 6 tysięcy znaków :D
***
🇺🇦 🇵🇱

monstricek

#105 ·

Paulinux, nominuje cię do zrobienia listy z 10 piosenek, których najbardziej lubisz słuchać. Jeśli chcesz, możesz opowiedzieć o nich coś, albo o tym, dla czego ich lubisz.

Paulinux

#106 ·

Dobra. Opowiem razem ze skojarzeniami. Nominacja fajna, przyjmuję.
Happy hacking

daszekmdn

#107 ·

A ja nominuję tego, kto chce po prostu :D żeby zagrał coś własnego, jakis swój utwór, coś takiego, by nie brać tylko od innych. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

marcysia

#108 ·

nominacje zostały spełnione, skrzypenko i zuzler. możecie zaglądać i reszta też.
marzenia się spełniają.

marcysia

#109 ·

Ja nominuję skrzypenkę do napisania opowiadania o Bellatrix Lestrange.
marzenia się spełniają.

Zuzler

#110 ·

OK, przyjmuję oba, a do Paulinux: ja już Cię nominowałam i z tego co widzę, nie recytowałaś wiersza, a przynajmniej nie poinformowałaś o tym. Wiersz o tematyce, stopniu powagi i długości dowolnej, byle najmniej 6 wersów.

Zuzler

#111 ·

A nie, przepraszam, wybacz mi Paulino. ALbo nie napisałaś o tym, albo nie zauważyłam.

marcysia

#112 ·

Nominuję zuzler do powiedzenia jakiejś śmiesznej historii ze swojego dzieciństwa.
marzenia się spełniają.

Zuzler

#113 ·

O Boże! Czy w moim dzieciństwie zdarzyło się cokolwiek śmiesznego? No ale spróbuję, spróbuję. TYlko zastrzegam sobie prawo do napisania tej historii, nie jestem dobra w gadaniu.

marcysia

#114 ·

no dobra niech będzie.
marzenia się spełniają.

marcysia

#115 ·

nominuje mimi do zagrania czegoś z klasyki.
marzenia się spełniają.

Paulinux

#116 ·

Rzeczywiście nie napisałam
Happy hacking

denis333

#117 ·

Challenge accepted. Tylko jeszcze niewiem kiedy to nagram. ;)

marcysia

#118 ·

Edytowano
Nominuję Kosa12 do improwizacji na swoim blogu.
marzenia się spełniają.

skrzypenka

#119 ·

Radovest, dzięki.
Marcysia, przyjmuje.
Große Operndiva?

skrzypenka

#120 ·

Paulinux mam, zaśmiej się na blogu tak zaraźliwie, tak aktorsko wręcz, zaraź nas tym śmiechem <3
Große Operndiva?
Poprzednia 6 / 55 Następna