No dobra, przyjmuję, ale nie wiem, czy mi się uda :D
Spełnione. Marcysia accepted. :) Odwzajemniam się Marcysi nominacją: nagraj na dwa lub więcej głosów dowolną pieśń wielkopostną. :(
Mimi, to gitara <3 Poza tym, widzisz, chcemy cię słuchać. :)
Marcysia wypełniła. Skrzypeńko, to było coś na "f", a nie na G". Ale - klasyczne, jak chciałaś. ;) Jak z przymrużeniem oka, to na całego. ;)
Wypełniłam od Marcysi
Wyzwanie od Skrzypenki kilka słów o sobie, zrobione.
Nominuję Monikazarczuk do zaśpiewania czegoś co sama napiszesz, jedno i drugie bardzo dobrze potrafisz także jeśli nie masz co robić to zapraszam hehe.
Nominuję Monikazarczuk do zaśpiewania czegoś co sama napiszesz, jedno i drugie bardzo dobrze potrafisz także jeśli nie masz co robić to zapraszam hehe.
Super, idę sobie słuchać.
Moja nominacja wypełniona. A teraz hm - trzeba kogoś wyznaczyć... Skrzypeńko droga: opowiedz lub napisz na blogu o swoich ukochanych operach i śpiewakach.
Ja w takim razie nominuje Lwice, żeby zaśpiewała najbardziej Anielskim głosem, co kolwiek. Byle człowiek się poczół lżej i spokojniej. Jeżeli tego posta nie zobaczy, to możecie jej napisać, bo ja raczej nie należe do grona osób z którymi chce mieć do czynienia;xD
A ty Julitko może byś swoją zrealizowała anie taki tekst tu piszesz.
Mimi przyjmuję nominacje, mam jeszcze dwie głosowe do zrealizowania, bo zaśpiewać muszę i zagrać. :)
Skrzypeńko, spoczko. Poczekamy. :) Nominowałam też Marcysię - ponownie. Przyjęła wyzwanie. Dałam jej dwa zadanka do wyboru. :) I nominuję kogoś nowego: Sylwinkę, aby nam opowiedziała o swoich ulubionych autorach książek - może być o jednym. Na pewno ktoś z książkoholików się zainspiruje. :)
Nominuję Longshoota do napisania recęzji dowolnej gry :D
i
Gracjana do szerszego wpisu o transmitterach FM, bo się nimi jara xD.
i
Gracjana do szerszego wpisu o transmitterach FM, bo się nimi jara xD.
Nominowałam Zuzę, mam nadzieję, że przyjmie nominacje.
Nominowałam kiedyś Dorkę Krać i Teletubis, ale Dorka mi nie odpisała, a Teletubis nie ma warunków, więc nie mów Julitko, że nie angarzujemy nikogo nowego.
Nominacja od Zuzy przyjęta, napisałam do Gosi z cyferkami i do Gabi, może przyjmą swoje nominacje.