Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Previous 53 / 55 Next

Monte

#1041 ·

Edited
Proszę wyżucić ten post, usunąć, czy jakoś tak. Niech nie zaśmieca wątku. Mam nominację dla Balteama i Zuzler - Napiszcie w kilku zdaniach, jak wyglądałyby wakacje waszych marzeń?
Give me a sign.

Monte

#1042 ·

Mam nominację dla Marolka i Daszka. Uprzedzam, to będzie trochę odjechane. Gdybyście mogli zmienić się w jakieś zwierzę, co by to było i dlaczego? Popuśćcie wodzę fantazji. Możecie napisać wpis tekstowy albo nagrać wpis audio.
Give me a sign.

daszekmdn

#1043 ·

1 likes
No to lecim. Dla wszystkich nominancja, skoro Marolk mógł, to ja też.
Dowiadujecie się, że świat za godzinę się skończy. Dodatkowo rząd znosi wszelkie prawo aby każdy poczuł się przez chwilę kompletnie wolnym. Co robicie?
PS: Nominację od Monte przyjmuję.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#1044 ·

Mam nominację dla Skrzypeńki, Jamajki, Graco i Sentera. Gdybyście mogli spędzić dwa tygodnie z kimś z Eltena, kto by to był i dlaczego? Forma pisemna lub audio, wystarczy kilka zdań.
Give me a sign.

skrzypenka

#1045 ·

1 likes
oo dobra :)
Große Operndiva?

MarOlk

#1046 ·

1 likes
Przyjmuję :D

djsenter

#1047 ·

1 likes
Czemu nie? :D :D
Senter San

MarOlk

#1048 ·

2 likes
To był taki stary dowcip z czasów radzieckich w tym temacie. Naukowcy ogłosili, że za godzinę etc... Nowy York. Strzelaniny i -apady na banki. Paryż: wszyscy chleją wino i się bzykają. Moskwa: Wielki tłum z taczkami i łopatami na Placu Czerwonym. Nad tłumem transparent: "Plan pięcioletni w godzinę". - (daszekmdn):
nNo to lecim. Dla wszystkich nominancja, skoro Marolk mógł, to ja też.
Dowiadujecie się, że świat za godzinę się skończy. Dodatkowo rząd znosi wszelkie prawo aby każdy poczuł się przez chwilę kompletnie wolnym. Co robicie?
PS: Nominację od Monte przyjmuję.

--

Monte

#1049 ·

Jak można dodać osobę do nominacji, którą się już napisało, żeby ta osoba o tym wiedziała i inni też?
Give me a sign.

Julitka

#1050 ·

1 likes
Yyyy... Nie ma żadnych zasad. :D
-- (Monte):
Jak można dodać osobę do nominacji, którą się już napisało, żeby ta osoba o tym wiedziała i inni też?

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monte

#1051 ·

Ach, rozumiem.
Give me a sign.

balteam

#1052 ·

1 likes
na wpisie daj kontrol w i jak masz kogoś w kontaktach i on cieie też ma, to możesz mu zawzmiankować ten konkretny wpis.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Monte

#1053 ·

Jeżeli Zuzler nie chce podjąć tej nominacji, to Może zechciałaby Paulinux? (Monte):
Mam nominację dla Balteama i Zuzler - Napiszcie w kilku zdaniach, jak wyglądałyby wakacje waszych marzeń?

--
Give me a sign.

Monte

#1054 ·

Balteam też nie chce.
Give me a sign.

Monte

#1055 ·

Rozumiem, wiem, jak wzmiankować. Ale dziękuję. (balteam):
na wpisie daj kontrol w i jak masz kogoś w kontaktach i on cieie też ma, to możesz mu zawzmiankować ten konkretny wpis.

--
Give me a sign.

Julitka

#1056 ·

@Monte Trochę szalejesz z tymi nominacjami. Wiesz przynajmniej, komu jakie dałaś? Bo ja się zaczynam gubić.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monte

#1057 ·

Wiem, nie martw się.
Give me a sign.

Monte

#1058 ·

Miałam kilka pomysłów naraz.
Give me a sign.

Monte

#1059 ·

Jedna nominacja odpadnie, jeżeli Balteam i Zuzler się nie podejmują. Ale może Paulinux się podejmie? Jeżeli nie, nominację o wakacjach można wyrzucić. I już będzie mniej.
Give me a sign.

tomecki

#1060 ·

To ja też mam dla chętnych i odważnych muzykujących / śpiewających. Nagrajcie coś, ale tak na 100% albo więcej. Nie na zasadzie "a, nie chciało mi się i jakoś tam to jeb**em tylko tak rzeczywiście na maksa możliwości, żeby w razie komentarza, że no, jakoś wyszło trzebaby odpowiedzieć, że trudno, lepiej nie umiem.
Poprzednia 53 / 55 Next