Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Previous 52 / 55 Next

Julitka

#1021 ·

Nominuję kogoś, żeby pobawił się moim głosem z AI. :) Styl i forma dowolna, byle wulgarności nie było w nadmiarze. :D Profilaktycznie proszę o wzmiankę, jak będzie gotowe.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

tomecki

#1022 ·

To zawsze można. W ogóle chciałbym zrobić mniejszą lub większą serię wpisów o AI, takich bardziej technicznych i w ogóle takich na serio, ale trochę brakuje mi rozpoznawalnych głosów, co do których będę miał zgodę autora. Jeśli ktoś chętny do współpracy to zapraszam na prv. Wszystko oczywiście będzie uzgodnione, żadnych niespodzianków, stawiania w głupiej sytuacji itd.

daszekmdn

#1023 ·

To już było na Gdzie diabeł mówi happy hacking ;)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

tomecki

#1024 ·

Chodzi mi o to żeby pokazać, co może, czego nie może RVC, a teraz jeszcze ten sts od elevenlabs, jakie ma to to ograniczenia i takie tam.

djsenter

#1025 ·

Mój głos nie bardzo się nadaje, ale będę śledził projekt, uwielbiam to.
Senter San

tomecki

#1026 ·

Każdy się może nadać. A właśnie, z wadami wymowy też głosy chętnie przygarnę.

MarOlk

#1027 ·

Nominuję wszystkich chętnych do popełnienia tekstu lub nagrania o temacie "10 rzeczy, które mnie wkur... tuazyjnych słowach denerwują niezmiernie"

Monte

#1028 ·

Matko kochana, przepraszam was, zabijecie mnie, ale kompletnie wyleciały mi z głowy te moje nominacje.
Give me a sign.

lwica

#1029 ·

@Marolg chętnie! :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Monte

#1030 ·

Spróbuję się tego podjąć @Marolk.
Give me a sign.

Kat

#1031 ·

Wchodzę w to. :)
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

zywek

#1032 ·

Wolę to drugie, niż najciekawszy dzień z mojego żyćka i to tylko 1, znaczy urywki, prowadzę stabilne, stabilne życie.

Julitka

#1033 ·

Hm, się wezmę i zastanowię. :D
-- (MarOlk):
Nominuję wszystkich chętnych do popełnienia tekstu lub nagrania o temacie "10 rzeczy, które mnie wkur... tuazyjnych słowach denerwują niezmiernie"

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Agata.d

#1034 ·

Wchodzę w to.
-- (MarOlk):
Nominuję wszystkich chętnych do popełnienia tekstu lub nagrania o temacie "10 rzeczy, które mnie wkur... tuazyjnych słowach denerwują niezmiernie"

--
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Monte

#1035 ·

Nominacja od Daszka zrealizowana.
Give me a sign.

Monte

#1036 ·

1 likes
Nominacja od Marolka zrealizowana.
Give me a sign.

daszekmdn

#1037 ·

@1027 Gotowe
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#1038 ·

Mam nominację dla Julitki, Pajpera i Moni01 - Napiszcie w kilku zdaniach, czym jest dla was wasza mała ojczyzna.
Give me a sign.

Julitka

#1039 ·

Nie wiem, czy przyjmę, ale na pewno przemyślę.
-- (Monte):
Mam nominację dla Julitki, Pajpera i Moni01 - Napiszcie w kilku zdaniach, czym jest dla was wasza mała ojczyzna.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Monte

#1040 ·

OK.
Give me a sign.
Previous 52 / 55 Next