Jak coś, jestem znowu chętna na nominacje. :)
Ja też, bo nudzi mi się, dawać, dawać.
Wojtek ty opowiedz jakiś wiersz na blogu, ale po polsku, daszek, zrób miks ze wszystkich swoich ogonów, które zebrałeś. :d :d
Wojtek ty opowiedz jakiś wiersz na blogu, ale po polsku, daszek, zrób miks ze wszystkich swoich ogonów, które zebrałeś. :d :d
O matko, ale jaką? Chyba nie mam takich barwnych historii, hm, muszę pomyśleć.
Skrzypenko, prosiłbym o najbardziej smutną, emocjonalną, łamiącą serca wszystkich i wszystkiego, improwizacje na skrzypcach! taaak! Bardzo bym chciał posłuchać
O matko, haha, to też muszę coś wymyślić, może sama skomponuję albo zaimprowizuję coś, co już znam :)
Nominacja od Zuzler na moim blogu już jest.
Moi drodzy, jest nominacja od Skrzypenki, wkońcu był mastering, i Eltenowy rapsik jest gotowy. Proszę jednak o podejście do tej oto kreacji z dystansem, bo to i tak dla zabawy raczej było robione, wiadomo.
Miłego odsłuchu!
Miłego odsłuchu!
super, idę słuchać, na blogu ewelinki jest onminacja od mimi
Daszek z Sentere zrobili wspaniałą nominacje, super po prostu, zapraszam na bloga sentera, bo tam podwójna jest nominacja, bo Daszek się dołączył. :)
Skrzypenko, jeśli chcesz być jeszcze nominowana, to proszę, żebyś zaśpiewała coś Anny Jantar.
Napisz dashu wiersz o tym, jak minął ci jeden z twych najlepszych dni na tej planecie.
Od momętu przebudzenia, do zaśnięcia, wszystko w rymach.
No, i jeszcze żeby to było pisane w pierwszej osobie jako teraźniejszość, czyli nie, że wstałem i robiłem, tylko wstaję i robię.
Powodzenia!
W sumie nominuje do tego każdego, kto by chciał, bo to będzie naprawdę ciekawę.
Od momętu przebudzenia, do zaśnięcia, wszystko w rymach.
No, i jeszcze żeby to było pisane w pierwszej osobie jako teraźniejszość, czyli nie, że wstałem i robiłem, tylko wstaję i robię.
Powodzenia!
W sumie nominuje do tego każdego, kto by chciał, bo to będzie naprawdę ciekawę.
ja muszę poczekać z graniem, bo mnie boli palec, mam taki upierdliwy zakwas, chodzi o to, że jak naciskam piątym palcem, to mam zakwas w przedramieniu, Kat wie o co chodzi, bo tam przebiega mięsień, który jest odpowiedzialny za zginanie tego palca.
OO Kat, chętnie twoją nominacje przyjmę, super. :)